שלמות סטנדרטית של עיצוב מטבח בסגנון קלאסי

שלמות סטנדרטית של עיצוב מטבח בסגנון קלאסי

שלמות סטנדרטית של עיצוב מטבח בסגנון קלאסי

זה נחמד להתחיל את היום עם תה ריחני או קפה, כאשר אתה מוקף מלכותי, אבל באותו הזמן ריהוט אלגנטי ואלגנטי! המטבח בסגנון קלאסי לא ניתן להשוות את כל האחרים. אלגנטיות, עדינות, אריסטוקרטיה של כל שורה.

קישוט מטבח בסגנון קלאסי

קלאסיקות תמיד נראה מכובד בכל דבר - עיצוב, צבע, אלמנטים עיצוב

קלאסיקות היא הזדמנות מצוינת לעודד את עצמך באופן קבוע. המטבח הקלאסי הוא הזדמנות מצוינת לפגוש את האורחים. המטבח הקלאסי הוא מעשי ותחכום אחד.

המטבח בסגנון הקלאסי הוא מתכוון הזהב בעיצוב הפנים

סגנון קלאסי בפנים המטבח יהיה מוערך על ידי חסידי פתרונות עיצוב מסורתיים. סגנון זה נבחר על ידי אנשים אשר חותרים ליציבות. הם יודעים כי מטבח כזה יהיה רלוונטי במשך שנים רבות. זה אמין ונוח.

חומרי גימור עבור המטבח הקלאסי

התזה, אבן טבעית ועץ הם אידיאליים עבור גימור המטבח בסגנון קלאסי

בדרך כלל מטבח קלאסי קובע עשויים עץ טבעי. קלאסי מרתק עם גילוף מעולה ומראה ברק, מרקם עשיר של אלמון אלון. מחוץ חזית, יש שקט ושלווה, בפנים - ציוד המסייע עקרות בית מודרניות להכין אוכל עם הנאה מיוחדת.

אוזניות כאלה ניתן לחלק לשתי קבוצות. הראשון הוא להורג בסגנון בהיר ואפילו artsy. במטבח כזה הרבה אלמנטים דקורטיביים. העיצוב שלה מרמז על השימוש של pilasters, אובייקטים דקורטיביים מעוטרים, בסיסי מגולף, עטים מתולתל על קופסאות, מפותלת מגולף. איפוק אופייני לקבוצה אחרת של ריהוט קלאסי למטבח. האקספרסיביות מוגבלת לצורות פשוטות. האלמנטים העיקריים של העיצוב הם חלונות זכוכית, אולי דהוי, שדרכו תוכן הארונות מופיעים דרך.

1
2
2
3
4
9
10
11
12
13
14
19
20
21
22
23
24
29
30
31
32
33
34
39
40
41
42
43
44
5
6
7
8
15
16
17
18
25
26
27
28
35
36
37
38
19
23
אור חם

המאפיינים האופייניים של המטבח הקלאסי

לא משנה מה העיצוב - דמיוני או שמורות, ריהוט מסורתי בסגנון קלאסי עונה על דרישות אלה:

  • עשוי עץ (שילוב של מערך או פורניר או שימוש במערך בלבד אפשרי);
  • הרהיטים עשויים בגווני לבן, קרם או חום;
  • על חזיתות של לוקרים חייב להיות עטים מסוגננים;
  • עבודת יד, משובץ מינים עץ נדירים, גילוף - אלה הם הדרכים העיקריות של המטבח המסורתי לקשט. זהו עיצוב שלעולם לא יאבדו את הרלוונטיות שלו;

ריהוט המטבח הקלאסי מתאים יותר לאזור מטבח גדול. חזית מסיבית שלה תפחית את החדר חזותית. סיים את הסגנון של "קלאסי" פירושו לנטוש את השיטות אולטרה מודרני של גימור רהיטים. אבל אם אתה לא יכול לעשות בלעדיהם, שיטות אלה ממוזער. יצרנים מודרניים לא לעתים קרובות מצליחים לברוח לחלוטין מסיום עם פלסטיק ומתכת. אם האלמנטים של חומרים אלה נמצאים, הם מוסתרים בבטחה בתוך המטבח.

מטבח קלאסי מרווח בצבעים בהירים

קלאסיקות אינו סובל מגבלות מרחביות, תוך שימוש בצבעים בהירים כדי להרחיב את חדר מרווח כל כך

ריהוט למטבח ברוח קלאסית

היא פונקציונלית והרמונית. אלה ארונות עם דלתות הנדנדה, שולחנות עם מגירות, כנים פתוחים ומדפים. בסגנון הקלאסי, אתה לא יכול להסתדר בלי ארון, מזנון, שידת המגירות, שידת המגירות. במקרים תלויים לתת למטבח תמונה ייחודית. רלוונטי יהיה הבר. מושלמת להשלים את הפנים של מכסה על הכיסאות. עבור מקרים רצוי להשתמש באותם טקסטיל כמו הפנים של המטבח כולו.

שולחן האוכל חייב להיות מסיבי וניתן להארכה. זה שולחן גדול, שכל המשפחה מתאספת בערבים, ולכן חשוב שיש מספיק מקום לכולם.

1

טווח הצבעים יכול להיות בהיר או כהה. לרוב זה נעשה בגוונים בז 'או חום. אבל יש אפשרויות אפשריות עבור עיצוב של מטבחים קלאסיים בשחור. אם המטבח יש ריהוט עם ריפוד, זה צריך להיות רגיל או עם ציור דיסקרטי.

זכור כי רהיטים של צבעים בהירים, כמו גם מספר גדול של נישות ודלתות עם לקצץ זכוכית, ויזואלית מרחיב את החדר. מקובל כי סט מטבח קלאסי מתאים יותר למטבח ענק. אבל עם הבחירה הנכונה של גודל וצבע של רהיטים, סירוב גילופים, כרכובים מסיבי, וסוגים אחרים של תפאורה, אתה יכול לשים מטבח קלאסי להגדיר במטבח קטן קטן מאוד. כרכובים מסיבי, טיח דפוס, גילוף - כל זה הוא טאבו, אם המטבח לא מספיק גדול.

העיצוב המקורי של הפתח בסגנון קלאסי

המוזרות של המטבח הזה הוא במקור תוכנן הכניסה רחב, הרמוניה המאחד שני חדרים

תאורה פונקציונלית ואלגנטית

גופי פמוטים חייב להתאים את הסגנון של "קלאסי". תאורה צריכה להיות פונקציונלית ואלגנטית. באופן אידיאלי פנים המטבח הקלאסי יתאים נברשת עשוי קריסטל או זכוכית צבעונית מיוחדת. מתאים ומנורות עם גוון.

המטבח מחולק לשני תחומים פונקציונליים - בישול ואכילה. אזורים אלה ניתן מודגש עם תקרה מרובת רמות עשוי גבס פריסות שונות של אריחי קרמיקה על הרצפה. על התקרה קרטון גבס מעל פינת האוכל, אתה יכול לארגן תאורה אחורית מוסתר, לתלות אהיל או נברשת קלאסית - כל זה יתאים אורגני לתוך הסגנון הקלאסי. מומלץ להאיר את אזור העבודה עם זרקורים. העיקר הוא להימנע נברשות פלסטיק מודרני, כדי לא לקלקל את הרושם הכללי של החדר.

באשר עיטור של הקירות, הם יכולים להדביק עם טפט עם דפוס אנגלי - בתוך פרח קטן, רצועה. זה לא יהיה מיותר לקשט עם gilding.

השילוב של קלאסי ומודרני תאורה המטבח

שילוב מוצלח של אלמנטים קלאסיים ומודרניים בתאורה מעניק לעיצוב פנים זה פנייה מיוחדת

האווירה של שלווה ושלווה

ריהוט המטבח קובע את הטון לכל הפנים של החדר הזה. אם אתה מעדיף קלאסיקות, אז אתה אוהב את האווירה של קביעות ושלווה. ואולי הבחירה של סגנון קלאסי בשבילך קשורה זיכרונות ילדות או שאתה אוהב כל דבר טבעי - עץ, אבן, מתכת, קרמיקה. מה שזה לא יהיה, הרהיטים למטבח, להורג בסגנון קלאסי, יהיה להדגיש את הטעם האמנותי שלך ואת המעמד החברתי.

למרות אחדות הגישה הכללית, מטבחים קלאסיים יכולים להיראות אחרת לגמרי. מגוון הדגמים מדהים. מתוך חזיתות קפדניות עם עיצוב יחיד - מרקם של פורניר, כדי מטבחים הבארוק ופסאודו קלאסית עם תלתלים, דפוס טיח, עמודות. בחר את האפשרות שאתה הכי אוהב, ולוודא: סגנון זה תמיד יהיה באופנה.

חלון הווילון הוא מרכיב חיוני של עיצוב קלאסי

הווילון המקורי על החלון הוא אחד המרכיבים העיקריים של העיצוב בסגנון קלאסי

עבור מטבחים קלאסיים לעתים קרובות מגולף חזית, ויטראז ', אשר משמשים לעתים קרובות על המדפים העליונים, מעקות עץ מגולפים. בדרך כלל הרהיטים עבור המטבח הקלאסי הוא כהה, אבל יכול להיות חריגים. באופן אידיאלי, זה צריך להיות עשוי מעץ מלא, אבל עבור קלאסיציזם המודרנית מותר להשתמש פורניר.

עיצוב משובח: קרמיקה, חרסינה, טקסטיל

טקסטיל צריך להיות מתוכנן ערכת הצבעים, אשר בשילוב הטוב ביותר עם צבע של קירות ורהיטים. בדרך כלל זה קרוב צבעים טבעיים של גוונים רכים. קלאסיציזם מסורתי מרמז על שימוש ברקמה צפופה. המאמינים המודרניים של סגנון קלאסי מעדיפים אור ואוויר בדים שקוף.

נוחות ונוחות במטבח קלאסי

קווים קפדניים, צבעים מנוגדים ויוקרה מוסווית יצרו במטבח סביבה נוחה ומושכת

כאן, כמו קלאסיציזם מסורתי, אתה יכול להשתמש פיסול וציור. זכייה להסתכל על מוצר כזה מטבח עשוי קרמיקה או פורצלן. זהו מגוון של מנות, צלמיות. הקירות יכולים להיות מעוטרים עם תמונה במסגרת קלאסית עם תמונה של דומם. רלוונטי במטבח הקלאסי יהיה גלריית תמונות. אילו תמונות לכלול את זה - להחליט בעצמך. זה יכול להיות כל התמונות - מן יצירות מופת קולינרית שלך דיוקנאות של בני משפחה. ואתה יכול לדמיין בתמונה את המקומות שבהם אתה כבר ביקר, או לחלום לבקר. העיקר הוא שכל התמונות צריכות להיות באותו נושא.

רגשות וטעמים - הכללים הבסיסיים של לקשט את המטבח בסגנון קלאסי

כמה אלמנטים של העיצוב במטבח הקלאסי צריך להיות מסודרים עם תחושה של פרופורציה טעם בלתי הפיך

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 + = 53

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map