מטבח מטבח אוסטרלי בסגנון יפני: הנוסחה הפשוטה

מטבח מטבח אוסטרלי בסגנון יפני: הנוסחה הפשוטה

מטבח מטבח אוסטרלי בסגנון יפני: הנוסחה הפשוטה

הסגנון של המדינה של השמש העולה בפנים היום הוא בשיא הפופולריות. אנשים רבים כמו מטבח בסגנון יפני. זהו פנים אידיאלי עבור שטח קטן. לאחר מצויד המטבח ביפנית בדירה שלך, אתה תרגיש כי החדר נראה כמעט פי שניים כמו קודם.

מעשיות ופשטות הם המאפיינים העיקריים של הסגנון היפני

המטבח בסגנון היפני הוא מעשי מינימלי מבחינת תפאורה

היפנים חיו זמן רב בתים קטנים, שטח הדירות שלהם לעתים נדירות עולה על 40 מטרים רבועים. אבל הבית היפני תמיד נראה מרווח, הודות לטריקים של מעצבים. זה לא קל לגלם את הפנים של יפן במטבח האירופי, אבל כדי לתת את מצב הרוח של הארץ של השמש העולה העיצוב של החדר הזה יכול להיות ניסה.

Konichiva: תכונות פנים בסגנון יפני

וואבי וסבי - ההגדרות הבסיסיות של הסגנון היפני

Wabi ו Sabi - מושגים אלה מוצאים את התגלמות הפנים היפני המסורתי

הקטגוריות האסתטיות העיקריות באמנות ובאורח החיים של יפן הן המושגים של וואבי וסבי. עם Wabi, כללים מוסריים ומבטאים קשורים עם סוג פשוט של יופי קפדני, אשר מורכב של איפוק חכם, פרקטיות, וחוסר עודף. זו הסיבה הפנים של המטבח בסגנון היפני המסורתי הוא מינימליסטי מונוכרום. בדרך כלל חזיתות של ריהוט למטבח ללא עמודות קשתות, הם חלק או מט, ללא כל יומרה. קירות מחיצה מדומים משמשים לוחות עשויים מעץ כהה על זכוכית קפואה. הם יכולים לשמש חיקוי מושלם של מחיצות עשוי נייר אורז.

הקטגוריה של סאבי פירושה ענווה ובדידות, כניעה וצניעות, טבעיות ארכאית. העיטור הטוב ביותר של המטבח ביפנית נחשב עתיקות. הדבר העיקרי במטבח בסגנון יפני הוא פשטות ופונקציונליות.

פשטות, פונקציונליות, רציונליות - המאפיינים העיקריים של הסגנון היפני

הפשטות של הקווים, פונקציונליות מקסימלית, שימוש רציונלי של המטבח באזור - זה בדיוק מה הסגנון היפני מדגיש

יפנית בסגנון המטבח פנים פירושו אור טבעי מקסימלי, מינימום פרטים, שימוש בחומרים טבעיים. העיקר בפנים הוא פשטות ופונקציונליות, כי המטבח הוא לא רק מקום לבישול ואכילה אותו. זה בית הגידול.

המטבחים ביפן יש כל מה שאתה צריך, כולל כמות מדהימה של ציוד. האלקטרוניקה יש להם לפקח על הכל, שולט אפילו חיי מדף של מוצרים. אבל נהוג להסתתר מעיניים חטטניות בארונות רחבים, שדלתותיהם אטומות. באופן כללי, היפנים הם יריבים נלהבים של אשפה בכל מקום, כולל במטבח. הם מחזיקים בדעה: יש דבר, חייב להיות מקום לאחסון. אין שטח אחסון? אז, זה דבר שאתה לא צריך. עם לב קל, להיפטר ממנו אם אתם מתכננים לצייד את הדירה שלך עם מטבח בסגנון יפני. הרבה כלי מטבח חזותית להפוך מטבח קטן אפילו קטן יותר.

הנוסחה של הפשטות ואת הפילוסופיה של זן: הרהיטים הנכון בעיצוב של המטבח "יפנית"

ריהוט חדר האוכל בסגנון יפני - פשטות וקשיחות

רק קווים קפדניים, ישרים, אלגנטיות מאופק, אין עקומות חלקה וצורות מורכבות, אחרת הרמוניה של סגנון יהיה שבור

אין ספק, אתה צריך ללכת למסעדה יפנית שבה אתה יכול לראות שולחנות נמוכים במקום שולחנות וכיסאות רגילים, ואת כריות המושב להחליף כריות. דרך מצוינת לחסוך מקום. אבל אם אתה לא מוכן לקבל ארוחת בוקר, צהריים וערב יושב על הרצפה, אתה יכול למצוא תחליף ראוי ריהוט יפני מסורתי. תן לזה להיות שולחנות וכיסאות רגילים, אבל חשוב שהם לא פולשני, קומפקטי, כגון שולחנות וכיסאות מאיקאה. הימנע ריהוט מסיבית כבדה, זה clutters שטח, כובש את כל מקום פנוי. מטבחים בסגנון יפני אינם מאופיינים על ידי חיסכון של כל סנטימטר לצורך לציוד ארון נוסף או מדף באזור זה.

הפנים של המטבח בסגנון יפני קרוב מינימליזם

הסגנון היפני קרוב ברוח למינימליזם, אולם יש לה קסם ייחודי משלה

איזה רהיטים לבחור למטבח? אידיאלי מתאים ריהוט מודולרי בצבע בז 'או חום בהיר. באשר טקסטיל, זה צריך להיות קל. הבד נועד ליצור תחושה של יציבות ומוצקות. לעתים קרובות הפנים היפני המסורתי להשתמש עץ לא צבוע. זה נעשה על מנת להדגיש את היופי של הצורה הטבעית שלה ואת מרקם. חומרים מלאכותיים - פלסטיק או פלסטיק - טאבו למטבח בסגנון היפני. עבור רהיטים ועיצוב רצוי להשתמש רק חומרים טבעיים. זה עץ, במבוק, יוטה, קש, זכוכית, נייר אורז, סיסל, חימר, פשתן או בדי משי.

39
המטבח של אולסה
מצלמה דיגיטלית OLYMPUS
36
29
27
26
19
18
17
16
9
8
7
6
44
43
42
41
40
35
34
33
32
31
30
25
24
23
22
21
20
15
14
13
12
10
5
3
2
1
1
11
4
45

המטבח של השמש העולה: צבעים וחומרים

המטבח בסגנון של יפן מאופיין ערכת צבעים טבעית. מקובל להשתמש בפנים חום בצבע בז ', לבן וחלבני. כמו מבטאים, גוונים שונים של ירוק ואדום הם מתאימים לחלוטין. כדי להשתמש בצבעים בהירים מדי יש להתייחס בזהירות. כלול אותם בפנים יכול להיות, אבל חשוב לזכור את התחושה של פרופורציה כדי לשמר את המאפיינים של הסגנון של המדינה של השמש העולה.

1

אזור העבודה במטבח היפני נמצא בדרך כלל לאורך אחד הקירות. אם מותר מקום, המעצבים ממליצים למקם את הכיור על הקיר הנגדי של החלון. אזור האוכל יכול להיות מטבחון או ממוקם באמצע (מטבח, חדר אוכל).

עבור כיסוי רצפות, לרבד או פרקט מתאים עץ בהיר. קירות ותקרות מומלץ לכסות עם גבס לציור. Windows יכול להיות מעוצב עם וילונות קצר פאנלים. זה יהיה להדגיש את הסגנון היפני. לוחות על חלונות צריך אורך על אדן החלון. רוחב כל פאנל הוא כ 90 ס"מ אם החלון הוא רחב מאוד, לוחות מסודרים בשורה עם הגישה זה לזה על ידי כמה סנטימטרים. וילונות יפניים - שטוח ונוקשה, יש להם צורה מושלמת לחלוטין.

פשרה בין הסגנון היפני לבין המנטליות הרוסית - כמה אלמנטים דקורטיביים

את הניגודים בין הסגנון היפני לבין התפיסה הרוסית ניתן להחליק החוצה באמצעות צבעים מנוגדים ואלמנטים דקורטיביים דיסקרטיים

עיצוב המטבח ביפנית: טריקים פנים של גיישה וסמוראים

העיצוב של המטבח הזה מתאים באופן מושלם קרמיקה המסורתית, צמחים בסגנון יפני בעציצים. זה ייראה נהדר עץ בונסאי. האם אתה יודע איך אחד הכללים החשובים ביותר של יופי נשמע ביפנית? שיבוי. מילה זו פירושה אסתטיקה של יופי רגיל ולא פולשני. ביפנים הפנימיים, המעשיות המרבית של המוצר משולבת עם עיבוד מינימלי של החומר שממנו הוא עשוי.

פתוח ומרווח המטבח שלך יעשה תאורה. נסו לשמור על האור הטבעי הבסיסי. באשר תאורה הערב, עדיף לחלק אותו לאזורים פונקציונליים שונים. השתמש "acari" מנורות (מילה זו פירושה "קלילות, אור"), אשר עשויים נייר אורז במבוק. הם מאוד אור לתת תאורה אופטימלית. הגיאומטריה של הפנים ניתן לשנות באמצעות מסכים ניידים.

שימוש יעיל באור יום

מטבח מצויד כהלכה בסגנון יפני ממקסם את היתרונות של אור יום

תכונה נוספת של המטבח היפני - כמות עצומה של מכשירי חשמל לבית, אולי אפילו רובוטים. אבל זה לא מקובל להצגה. הם לקשט את המטבח בסגנון יפני מסורתי עם אוריגמי, סין, דמויות של האלים, תחריטים, קומפוזיציות פרחים, ikebans.

ליפנים אין דבר כזה שירות. הם בטוחים כי צלחות, מנות, כוסות לא צריך את אותו הציור. כל נושא חייב להיות יחיד. עבור אדם רוסי, כמובן, זה בלגן שלם, כך בחנויות שלנו מוכרים את השירות בסגנון יפני. האם אתה רוצה לגעת באמנות יפנית אמיתית? קבל מנות מקוריות עבור מנות דגים או לטקס תה. אז אתה תבין את כל הקסם של הציורים של המחבר בסגנון של suybokug - זה הציור היפני עם דיו עם אפשרויות טונאלי.

מוסף בסגנון היפני עם אלמנטים אירופיים אופייניים

שימוש רלוונטי של מונים בר ואלמנטים אחרים של סגנונות אירופיים משפר את הרושם הכללי של הפנים

עיטור המטבח בסגנון היפני הוא תהליך מייגע למדי. לעתים קרובות זה דורש מעורבות של מעצבים מקצועיים. אחרי הכל, לא כולם יכולים להרגיש את הצבע המיוחד של הארץ הזאת. האם החלטתם לצייד את המטבח בסגנון יפני? זה מראה את החוכמה שלך, את היכולת לראות את היפה הפשוט. ההעדפה לפנים היפנים מדברת על יכולת המדיטציה והתמקדות בעולם הפנימי. תן למטבח שלך בסגנון היפני להביא שלום ושלום לך ולאורחים שלך.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 + = 47

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map