כיצד להפוך נברשות ומנורות מקוריות לבית מחומרים מאולתרים

כיצד להפוך נברשות ומנורות מקוריות לבית מחומרים מאולתרים

כיצד להפוך נברשות ומנורות מקוריות לבית מחומרים מאולתרים

עיצוב הפנים יהיה שלם ללא תאורה. מנורה שנבחר כראוי יכול להפוך לחלוטין את החדר. כדי להראות את האינדיבידואליות שלך ואת נטיות יצירתיות, נסה לעשות נברשת עם הידיים שלך. אין הגבלות בבחירת החומרים. לעורר את הרעיונות של מנורות בעבודת יד בסגנונות שונים, שלושה כיתות אמן מפורט יעזור לעשות חתיכת ייחודי של עיצוב עם הידיים שלך. וטיפים לחיבור והתקנה יעזרו בהתקנה.

אילו חומרים ניתן ליישם

הצעד הראשון הוא לקבוע את החומר שבו תשתמש כבסיס:

 • נברשת ישנה;
 • כל מיני טבעות, חישוקים, מסגרות - עבור המסגרת;
 • אהיל נייר יסודי;
 • חוט;
 • חומרים טבעיים;
 • אחר.

הדרך הפשוטה ביותר היא להשתמש נברשת מיותרת הישן, אשר כבר שימש משלה. שחזור זה יעזור להסתכל על זה נדיר בצורה חדשה לחלוטין להאריך את חיי המנורה. בשימוש במסגרות ישנות יש יתרון ברור: האלמנטים הבסיסיים, כגון המסגרת, הרכבה וכל חלק החיווט כבר מוכנים. אתה רק צריך לעשות עיצוב, לא לחשוב על בעיות טכניות כלשהן.

שאר החומרים ידרוש יותר תשומת לב לחיבור של חוטים מחסניות. מנורות נברשת תוצרת בית על שטוח עגול או צורה אחרת של מסגרת יכול להיות בכל גודל, עשוי סגנונות וטכניקות שונות. העיקרון של הייצור הוא פשוט: אלמנטים דקורטיביים שונים הם מהודקים למסגרת סביב המערכת: חרוזים, שוליים, נייר וקרטון דמויות ודברים יוצאי דופן שונים. מתברר באופן יעיל.

עוד דרך פשוטה לעשות נברשת עם הידיים שלך היא להשתמש אהיל נייר שאתה יכול לקנות בחנות. Lampshades באים בגדלים שונים וצבעים, אתה צריך לבחור על פי הרעיון שלך. אתה יכול להשתמש כמה אהילים זהים ליצור מנורה אחת - הפנטזיה יהיה היכן לטאטא.

גוון נייר

אהיל נייר עולה פרוטה, ויש מאות רעיונות גלגולו!

השימוש בחומרים טבעיים הפך למגמה חדשה בעיצוב פנים. רעיונות יצירתיים עם שימוש ענפים, שורשים, קונוסים ואמצעים מאולתרים אחרים הופכים פופולריים יותר למצוא מקום בסגנונות שונים של עיצוב.

מנורה בסגנון סקנדינבי

ענף רגילות בידיים מיומנות הופך למנורה בסגנון סקנדינבי

אם אין מסגרת מתאימה, זה תמיד אפשרי לקחת סליל של חוט ולבצע בסיס זה תחת נברשת של הצורה הרצויה. אפשרות נוספת - אין להשתמש במסגרת, להחליף אותו לזמן מה עם בלון.

וידאו: כדור נברשת עשוי מחרוזת

מה נברשות יכול להיעשות על ידי הידיים

בחר רעיונות ליצירת luminaire על התקרה, בהתאם לסגנון שבחרת לקשט את הבית שלך. גישה בנושא בצורה אחראית, להסתכל על הנברשות המקורית שנעשו על ידי עצמך, ולבחור את המנורה שמתאימה הפנים שלך ככל שתרצה.

מנורה תוצרת בית בסגנון של בוהו

פופולרי כיום, את הסגנון של Boho הוא המתאים ביותר עבור אוהדים של מוסיקה בעבודת יד. זהו סגנון חופשי, אשר מובחן על ידי מגוון רחב של חומרים, צבעים, מרקמים וצורות. בפנים זה הכל אפשרי, ואת הנברשת צריכה להיות גולת הכותרת שלה.

פרחים מלאכותיים

פרחים מלאכותיים לקשט כל מלאכת יד

פרינג '

קצת פרינג 'ודבק חם - טרי ומקורי

פרינג '- מרכיב מועדף של אוהדי בוגוטה. כאשר אתה יוצר נברשת עם הידיים שלך, החומר הזה יהיה מאוד שימושי. במיוחד על מכירה יש כל מיני צמה עם שוליים, אשר מפשט עוד יותר את התהליך.

1

על מנת להפוך את המנורה המנורה על התקרה, לקחת כמה טבעות בגדלים שונים, לחבר אותם בסדר יורד ו zadkorirovate כל אחד עם קלטת. הנברשת המקורית מוכנה, היא נשארת לאבטח את המחסנית בחוט.

לחלופין, במקום הפרידה של המפעל המוגמר, ניתן להשתמש בסרטים מגוונים או מונוכרום, סרטים וחוטים. זה ייקח קצת יותר כדי להתעסק, אבל כתוצאה מכך תקבל נברשות ייחודיות תוצרת בית מהסוג שלך.

נברשת תוצרת בית

כמו צמה אפילו להתפשט חולצות פסים ישנים ושמלות

רטרו וינטג '

בפנים בסגנון וינטאג ', נברשות ומנורות ביתיות משתלבות באופן אורגני למדי. האפשרות המתאימה ביותר במקרה זה היא נברשת המרה של "אותם פעמים". זה ניתן למצוא בבית של סבתא שלך או על שוק הפשפשים עבור פרוטה. העיקר הוא כי המכשיר צריך לעבוד. אבל גם אם זה לא עובד, זה לא משנה, זה תמיד יכול להיות תיקון.

עבור המנורה וינטג מתאים לקישוטים דקורטיביים כגון:

 • גבישים;
 • חרוזים;
 • תחרה;
 • נוצות.

הסר את plafonds הישן לקשט את המסגרת עם גבישים פלסטיק מוכן.

תמונה

תמונה "לפני" ו "אחרי" שחזור

חשוב! כדי להפוך את התמונה חלקה, להשתמש נורות בסגנון הישן - המייצג נרות. נברשת רטרו תאבד את הקסם שלה אם אתה בורג spkal housekeepers לתוך מחסניות.

פרינג 'עם נוצות, מודבק על נייר סביב צל סביב המערכת, יהפוך את המנורה למשהו חסר משקל ומאוורר. כזה נברשת, שנעשו ביד לבית מעוצב בסגנון וינטאג ', יהפוך למרכז של הרכב. להתחיל דבק מן השכבה התחתונה, בהדרגה עולה. המשימה שלך היא להסתיר את נקודות המצורף עם השכבה הבאה של נוצות.

צל

אהיל כזה יתאים הן את פנים רטרו ואת העיצוב המודרני של הבית

תכונה נוספת שאינה ניתנת לערעור היא תחרה. אבל איך לעשות נברשת יד תחרה משלו? הבלון, דבק PVA מפיות תחרה של סבתא לבוא להציל. אם אתה יודע איך לסרוג, אתה יכול לעשות כמה מפיות פתוח במיוחד עבור מטרות אלה.

קח כמה פריטים סרוגים, בשפע לספוג אותם עם דבק PVA. אל תדאג, לאחר ייבוש, הדבק יהפוך שקוף ולא יהיה גלוי. קח את הבלון של הצורה והגודל הרצוי. לסוך את פני השטח של קערה עם שמנת שמן או שמן בעדינות דבק את המפיות.

Plafond שלך יכול להיות בצורה של כדור, אז אתה צריך להתחיל הדבקה מלמטה. האלמנט המרכזי של המפית הראשונה צריך להיות רק במרכז luminaire. אם אתה צריך כיפה פתוחה מעט, אתה צריך להתחיל מהצד.

לאחר הדבק יש לחלוטין יבש מתוך הכדור, יש צורך לשחרר אוויר. מוציאים את הקערה והקערה מוכנה.

נברשת

הרעיון הוא פשוט מגוחך, אבל כמה יעיל!

ניסויים עם מנורות בחדר הילדים

לעתים קרובות, ביצוע תיקונים בחדר הילדים, ההורים לא יכולים למצוא נברשת שהילד היה רוצה ונראה טוב בפנים. אם אתה במצב זה, לגלות איך לעשות נברשת עם הידיים שלך וליצור מנורה כי הילד שלך חולם.

נערות רבות חולמות על חדר שנראה כמו חדר שינה של פיות או נסיכה. נברשת הקסם מעלי הוורדים של ורדים מרחפים באוויר תהיה תוספת טובה לחדר הילדים האגדי. כבסיס, להשתמש plafond הישן מנורת רצפה או לעשות מסגרת של חוט פלדה.

כמו קישוט מתאים petals מוכן של ורדים מלאכותיים, אשר ניתן למצוא על המכירה. אפשרות נוספת היא להפוך את עלי הכותרת עצמך. כדי לעשות זאת, תצטרך מרקם דק של הצבע הנכון, אשר לא להתפורר סביב הקצוות. על הכלים, יש מספיק מספריים ומחטים עם חוט.

חותכים את עלי כותרת עגולים על פי תבנית מוכנה. לחבר אותם עם חוט לעשות זר. על המסגרת, לצרף את החוטים שהושגו לאורך המערכת כולה. במרכז המסגרת, ליצור בסיס תיל עבור המחסנית ואת ההשעיה על הצמדת לתקרה.

נברשת

הנברשת הזאת קלה, כמו בלרינה, ועדינה כמו נוצה

אם יש לך אקדח דבק, ביצוע מנורות עצמך לא תהיה בעיה. רעיון מגניב לילד הוא נברשת צבעונית עשוי כוסות פלסטיק. משקפיים צריך להיות עשוי פלסטיק עמיד שקוף. אלה נמצאים לעתים קרובות במחלקות המפלגה ליד בלונים וכובעים.

העבודה על חיבור אלמנטים היא די קפדנית. להתחיל מהמרכז. בחר את הקוטר לחבר את המספר הרצוי של כוסות סביב ההיקף. לגייס שורות אחד אחד עד שאתה מגיע לראש האהיל. לאחר מכן סובב את העוברה וחזור על הצד השני. החלק התחתון של כל כוס צריך להיות נמשך למרכז הכדור. באמצע יהיה די מקום גדול, שבו אתה יכול בקלות לשים נורה.

נעל ילדים

ילדים גוון המנורה - הכל מאוד פשוט

רעיונות של מנורות פשוטות עבור כמה דולרים

פשוט מאוד, אבל באותו זמן, רעיון נחמד - מנורת לילה אור מן דיקט. הבחירה של הטופס מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. דמות של דיקט הוא מהודק במרחק קצר מן התקרה או הקיר, ומאחוריה נורה. התוצאה היא זוהר מפוזר מושתק סביב צללית כהה.

אופציה פופולרית היא הענן. גזור את דיקט או ענן DSP, עבור קומפוזיציה יפה אתה יכול לעשות כמה עננים קטנים יותר. צבע את העננים לבן עם צבע אקרילי לא רעיל. צרף את אלמנטים המתכת בצורת האות "P" לענן בצד האחורי. הסר את החוטים לחבר את צ 'אק. ואז לדפוק את הענן לקיר, מתחבא מאחוריו את החיווט ואת הנורה.

נברשת

נברשת זו יכולה להיעשות על ידי עצמך רק כמה שעות

חשוב! שים לב כי כל נברשת תוצרת בית יכול לשמש רק עם אלה סוגים של נורות כי לא להתחמם במהלך המבצע. הטובים ביותר הם מנורות דיודה. הם לא מחממים את עצמם, זורקים בהירים וצריכת חשמל מועטה. בנוסף, מגוון של צורות מאפשר לך לבחור נורה, אפילו עבור המנורה המקורית ביותר.

דרך פשוטה ומסורתי הוא גליל אהיל. כאלה מתרחשים לעתים קרובות על מנורות הרצפה הישן. מאת שני מעגלים זהים יוצרים את הקצה העליון והתחתון של plafond. ביניהם, למשוך מטלית או נייר. בהתאם לצבע וזמינות ההדפסה, ניתן להציג את אותו דגם של הנברשת בסגנונות שונים לחלוטין - ממוטיבים אתניים ועד מינימליזם.

אהיל מתוך טפט

אהיל כזה יכול להתבצע אפילו פיסת טפטים

רעיון פשוט, אבל יעיל - נברשת עכביש (תמונה למטה). ההתלהבות שלה חוטי ארוך שאינם מסתירים בשום מקום, אלא להיפך, לשמש קישוט לתקרה. הם דומים לרגליים הארוכות של עכביש, ולכן המודל הזה נקרא. כדור מחובר לכל חוט, ונורה נדבקת לתוכו. החבלים זחלים על פני התקרה לכל הכיוונים, הם קבועים נקודות עוגן לתלות. נועז ובלתי רגיל, פשוט מאוד בביצוע.

מקבע

Luminaire באמת נראה כמו עכביש גדול עם כפות רזה

הרעיונות המקוריים ביותר עבור אלה אמיצים

בעיקרון, כדי להפוך נברשות עבור הבית שלך, כל אובייקט יכול לשמש כבסיס ללא הגזמה. כלול את הדמיון, ואתה מבין כי כל דבר יכול להיות יצירתי מכות.

ארונות עץ ישנים? יותר מאשר רעיון של מנורה תוצרת בית! העיקרון הוא זהה: את המסגרת, את העיצוב, הרכבה של מחסנית, קיבוע על התקרה. התוצאה תעלה על הציפיות שלך. כזה נברשת יהיה לקשט את הפנים בסגנון לופט. זה נראה מאוד מקורי.

בדים מעץ

בדים מעץ - מסוגנן וידידותי לסביבה

חוט חוט סל עבור פרחים? נהדר! אל תפחד לנסות. חותכים את החוטים ולקשור אותם לקצה העליון של הסל. לקשור את הקשר מלמטה עם קשר, להתאים את הווילונות קצת, לקשט את החרוזים לפי הטעם שלך לצרף את התקרה, שם החיווט הוא כבר בחוץ הנורות מחוברות.

נברשת

כל גאוני הוא פשוט, ואת הרעיון הזה הוא אישור של זה

Pompons, אוריגמי, קישוטים לחג המולד, חרוזים, צלחות, ערכות תה, סכו"ם, תקליטורים, כל מיני שאריות, שאריות - אם תרצה בכך, תוכל לשנות את הדברים האלה באור מרהיב.

שלב אחר שלב כיתות אמן על ביצוע נברשות

עבור אלה שרוצים לנסות לעשות נברשות במו ידיהם, אנו מציעים רעיונות מקוריים מדריך צעד אחר צעד. הרעיונות הפופולאריים והמצליחים ביותר עבור מנורות נדונים בפירוט רב יותר. אם אתה מבין את ההמלצות ולעשות קצת מאמץ, זה יהיה אותו הדבר כמו בתמונה, או אולי אפילו טוב יותר.

נברשת מבקבוקי פלסטיק

יש הסבורים כי בקבוקי פלסטיק משומשים יש לשלוח למזבלה, במקרים קיצוניים - למפעל לעיבוד משני של חומרי גלם. אבל כמה מחטניות אינן חושבות כך. מ רגיל ירוק, חום ושקוף בקבוקי משקאות לעשות גוונים מדהימים היופי.

מנורה פנטסטית

מנורה פנטסטי יכול להיעשות על ידי הידיים

נברשת כזאת עשוי בקבוקי פלסטיק בצורת עלים יכול גם להתיישב בבית שלך. כדי לעשות זאת, לאסוף את החומרים הדרושים וכלים:

 • בקבוקים של כמה צבעים;
 • מספריים;
 • חוט דק;
 • Old.7
 • הלחמה;
 • חוטים;
 • מחסנית;
 • מתג.
כלים וחומרים

כלים וחומרים

הוראות לייצור והרכבה של נברשות:

 1. צייר סטנסיל בצורת עלה. לעשות את זה טוב יותר על קרטון עבה.
 2. גזור את הגיליון שהתקבל.
 3. על הפלסטיק מקום סטנסיל ומעגל אותו עם עט. מצא את הסדר האופטימלי של הדפוסים, כך ייחורים קטנים ככל האפשר.
 4. חותכים את העלים אותו מן הפלסטיק של כל הצבעים. הקצוות של העלים אולי נראה לך חדה מדי מרושל - אל תדאג, אנחנו בקרוב לתקן את זה.
פרוסות עלים

עלים פרוסים

 1. כאשר מלאי העלים מוכן, אנחנו ממשיכים לעיבוד. ברזל הלחמה הוא שימושי כאן. לחמם אותו ולנסוע לאורך כל קצה של אלמנט. הפלסטיק יתחיל להמיס, והעלים יסתובבו.
מתברר די במדויק

מתברר די מסודר

 1. לעבד את כל החלקים בצורה זו.
משאיר

עלים צריך להיות מוכן הרבה

 1. באמצעות אודל, לעשות חורים בכל גיליון בבסיס.
 2. מן התיל ועלים לאסוף זרדים. השתמש גוונים שונים כדי להפוך את הסניף גדול ובהיר. להדק את החוט בחורים פלסטיק, מנסה להפוך את הענפים סמיך להסתיר את החוט מאחורי העלים.
זרדים של חוט

זרדים מתיל

 1. בואו נמשיך להרכבה. מענפים קטנים לאסוף גדול, לחבר אותם יחד עם אותו חוט כאילו אתה אריגה זר. טופס האהיל של הצורה שאתה צריך. החוט הוא גמיש, אם משהו השתבש, זה תמיד יכול להיות מתוקן ומיושר.
 2. ליד הבסיס של הנברשת, לעשות חוט מחזק את המחסנית.
נעשה, אתה יכול לתלות

נעשה, אתה יכול לתלות

 1. ללבוש את התקרה על הנברשת.

נברשת זכוכית יוקרתית

מ בקבוקי זכוכית של יין, אתה יכול ליצור נברשת ייחודית עבור הסלון או הבר. הרעיון הוא בקנה מידה גדול - בסיס עץ חזק תריסר בקבוקי אהילים עבור נורות. כל הבנייה המסובכת הזאת תושעה מהתקרה.

מקבע

היין האמיתי של היין יש עוד מנורה?

מה שאתה צריך לעשות נברשת של בקבוקים במו ידיך:

 • בקבוקי יין - יכול להיות בצבעים שונים המותגים, אבל דומה בצורת וגודל;
 • לוחות;
 • שרשראות להשעיה;
 • ברגים עם ברגים עם צירי - לחיזוק;
 • זכוכית חותך;
 • פאזל חשמלי;
 • מכונת השחזה;
 • תרגיל;
 • כתם;
 • מחסניות וחוטים.

כיתת המאסטר היא די מסובכת, אבל הוראות מפורטות יעזרו להתמודד עם המשימה:

 1. הכן בקבוקים: לנקות אותם תוויות, לשטוף, יבש. לעשות סימן בגובה אחד על כל בקבוק. עם חותך זכוכית, לחתוך את התחתונה מכל.
תווית בקבוק

לפעמים תוויות צריך להיות ספוג במים,

 1. לוח על לוחות. גזור אותם עם פאזל לחתיכות בגודל הנכון - אוריינט בהתאם לשטח החדר ומספר הבקבוקים (בדוגמה יש 10 חלקים).
קובץ הלוח

תיק של לוחות

 1. פנקו את הקצוות עם מטחנת. הקצוות צריכים להיות חלקים כמו שאר השטח.
 2. הכתם את העץ עם עובש. הצבע תלוי בפנים שלך. המחבר בחר בגוון כהה יותר.
צבע אצילי עמוק

קבל צבע אצילי עמוק

 1. לייעד היכן למקם את בקבוקי הבועה. הם יותקנו באופן סימטרי בשתי שורות של 5 בכל אחד.
 2. באמצעות מקדחה עם קידוח 25 מ"מ, לקדוח חורים בכל תווית.
חור קידוח

חורי קידוח

 1. בפינות ההיקף של הבסיס מלמעלה, הברג את הברגים עם הצירים לתיקון לתקרה. מדוד את אורך שרשרת האורך הרצוי וחבר אותו לבסיס.
 2. ב החורים של בקבוקים, להתקין את הצוואר.
צמצם לבקבוקים

חור לבקבוקים

 1. הכינו 10 סיבובים וחברו אותם לכבלים. לעבור כל חוט בודדים דרך הבקבוק כך 10 חוטים להישאר על גבי מתקן.
 2. הכבלים מחוברים בשרשרת ומבודדים. להשעות את הנברשת עבור שרשראות. חבר את החשמל.
בקבוק יין

מנורה מוכנה מבקבוקי יין

חוטי פרל הם רעיון חכם ומימוש

נברשות זוהרות בסגנון של שבבי שייק או מנצנצים סברובסקי עשוי אבנים וחרוזים למשוך תשומת לב לעשות כל חגיגי פנים. כדי להפוך את הנברשת של חרוזים ו strasses על ידי הידיים שלך נראה משהו unattainable, למעשה, את הטכנולוגיה של היצירה היא פשוטה מאוד.

עבור מודל כזה מאסיבי כזה, להכין:

 • חרוזים סיים, זרי (נמכר בכל מחלקה לקישוט) או מספר רב של חרוזים, חוט דיג, וסבלנות, אם תחליט לגייס חוט משלהם;
 • גן תלויים לפרחים או לסל דומה אחר;
 • צבע אקרילי יכול;
 • סריגה תיל או חוט מיוחד להכנת תכשיטים;
 • אקדח-דבק ומוטות עבורו;
 • nippers.
החומרים הדרושים

חומרים נדרשים

כיצד להפוך את המנורה חרוז עם הידיים שלך:

 1. הכינו את החרוזים. עדיף לקחת חרוזים מוכנים (למשל, כדי לקשט עץ חג המולד), אחרת תצטרך להתעסק עם מיתרים. אם הצבע אינו מתאים לך, צבע אותם עם צבע מהבקבוק.
 2. בעוד החרוזים מתייבשים, להתמודד עם הסל. אם זה חלוד, ללכת מברשת עם מתכת. אם במצב רגיל או חדש - פשוט לצייר.
 3. החרוזים יבשים. עכשיו מתוך כמה זרי פרחים אתה צריך לאסוף אורך אחד ארוך. עם דבק חם, לחבר את החרוזים החיצוניים.
 4. חותכים את חוט עם חותכי חוט עבור 5-7 ס"מ.הם יצטרכו כמה מאות נברשת כזו.
חוט

העבודה היא מונוטונית, אבל זה הולך מהר

 1. קח את זר ואת חתיכת חוט אחד. אבטח את החרוזים לסל בתחתית. המשך לעטוף את החרוזים עם סל, לתקן את התוצאה עם חוט כך העיצוב אינו זז לצד אחד.
קישוט החלק התחתון של האהיל

מקשט את תחתית האהיל במו ידיך

 1. כאשר החלק התחתון של הסל מוכן לחלוטין, להמשיך לקשט את החצי העליון. גדילים ארוכים הם עברו דרך החלק העליון של luminaire ומשך את הקצה העליון של הסל. לא למשוך זר, הם חייבים לתלות בחופשיות. להקליט אותם על כל תור.
נברשת

כמעט נגמר - עזב כדי להסיר את שרידי התיל

 1. אם עשית הכל נכון, החרוזים הסתירו לחלוטין את הסל ואת התליונים. אתה יכול לקשט את יצירת מופת שנוצר עם סרטים, rhinestones או אלמנטים אחרים.
יפה עם סרט

יפה עם סרט, ובלי - זה עניין של טעם

התקנה ורטיבות התקנה

עם העיצוב של האהיל, הכל ברור - יש מקום עבור פנטזיה ובדיון. אבל מה עם החלק החשמלי? אחרי הכל, ללא קשר נכון ובטוח, אפילו הנברשת האופנתי ביותר לא יעבוד.

אנחנו באמת מקווים שאם תחליט לעשות בעצמך מנורה חשמלית, אז אתה מכיר את המורכבויות של כללי ההתקנה והבטיחות. אבל רק למקרה, נציג שוב את כל הפרטים החשובים:

 1. לעולם אין לבצע עבודה חשמלית (אפילו החלפת טריוויאלי של נורה שרוף) עם הכוח מופעל.
 2. אל תלה את הנברשת באמצעות הכבל. העיצוב צריך להיות נתמך על ידי השעיה: שרשרת, חבל, חבל - הכל, אבל לא כבל עובד.
 3. הנורה צריך גם לא לתלות על חוט - בגלל זה, יש לעיתים קרובות תקלות. ספק תמיכה עבור המחסנית שבבסיס המנורה, כך שתסיר את העומס מהכבל.
 4. השתמש במחוון כדי לזהות את שלב החיווט. אתה לא צריך לעשות את זה "על ידי ניסיון" על ידי חיבור המכשיר באופן אקראי.
תיל צהוב

תיל צהוב בדרך כלל פירושו "הקרקע"

 1. השתמש בחוט בעל שלושה תילים מבודדים. חתך הרוחב נבחר בהתאם לכמות החשמל הכוללת של ההתקן. עבור luminaire עד 60 W, שטח של 0.35 מ"מ2, עד 120 W - 0,5 מ"מ2, עד 300 - 0.75 מ"מ2.
 2. לשאוף ליצור קשר טוב בצמתים. מגע רע יכול לגרום לחימום של החיווט, וזה מסוכן מאוד.
כבל במחסנית

השתמש במברג כדי לאבטח את הכבל בצ 'אק

 1. מנורות ליבון אינם תואמים אהילים נייר - זה שילוב אש מסוכנים.

כפי שאתה יכול לראות, תוך שמירה על כללי בטיחות פשוטים גישה יצירתית, כל מי שרוצה לעשות מנורה תוצרת בית יכול לעשות את זה. רעיונות צילום מעוררים את החיפוש אחר פתרונות יצירתיים וגישה יוצאת דופן. המנורה שלך ישקף את האישיות שלך לקשט את החדר.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

66 − = 58

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map