הדלקת סט המטבח: כללים בסיסיים ומגמות מודרניות

הדלקת סט המטבח: כללים בסיסיים ומגמות מודרניות

הדלקת סט המטבח: כללים בסיסיים ומגמות מודרניות

מבחינה היסטורית, כאשר מתכננים את בתי הדירות במדינה הסובייטית, הנוחיות והנוחות של הדיירים נלקחו בחשבון במקום האחרון, כי המשימה העיקרית היתה לתת לאנשים רבים ככל האפשר את מטר מרובע הנחשק. חלק ניכר של מלאי הדיור ועכשיו הם בתים שנבנו בתקופה הסובייטית, עם מטבחים קטנים לא נוח כי בהחלט לא עומדים בדרישות של עקרות בית מודרניות.

בשעות היום, אתה יכול לעשות בלי תאורה תחומי עבודה

זה מטבח קטן כל כך מסודר כי במהלך היום אתה יכול לעשות בלי תאורה אזורי עבודה

לכן, הם והבעלים שלהם צריך לפתור באופן עצמאי את הבעיות הקשורות לשיפור נוחות במטבח. אחת הבעיות הללו עבור מטבחים רבים היא חוסר או תאורה אחידה, אשר עכשיו בקלות לפתור על ידי התאורה הנכונה של המטבח להגדיר.

החשיבות של כראוי מתוכנן עבודות תאורה במטבח

מטבח - תמיד אחד המקומות הפופולריים ביותר בבית ובגלל איזו אווירה זה יהיה שלטונו, איך זה יהיה נתפס, מצב הרוח היומי של הדיירים תלויה במידה רבה. מטבח כהה, קודר, צפוף, מתוכנן ללא הצלחה ורגשות יעורר אלה המקביל, אבל וריאציות כאלה נתקלים לעתים קרובות. לפעמים אפילו בקנה מידה גדול תכנון מחדש של דירה לא יכול להניב את התוצאה הרצויה. במקרה זה, אתה יכול לנסות לשנות את המצב בעזרת תופעות אור.

מנורות שנבחרו כראוי להדגיש את האלגנטיות של הפנים

מעצבים רבים להשתמש בצבעים כהים לקשט את המטבח, ונורות שנבחרו כראוי להדגיש את האלגנטיות של הפנים

תאורה שנבחרה כראוי יכול להפוך חדר מכוערים אל פינה נעימה שבה כל נשכחות נשכח, כמו גם לבצע פונקציה תועלתנית - כדי להפוך את העבודה למטבח נוח יותר, הדגשת אותם אזורים שאינם נופלים לתוך שדה האור של luminaire הראשי. לרוב, אזור כזה הוא משטח העבודה, הממוקם לאורך הקיר של המטבח. האדם שבפניה, גופו שלו, חוסם את האור, ומנסה להסתובב כך שיהיה בהיר יותר, בדרך כלל לא מצליח.

ערכת מטבח תאורה אחורית יהיה צורך בערב

הפריסה של המטבח הבהיר והמרווח הזה אינה לוקחת בחשבון את מיקומם של מקורות האור הטבעיים והמקוריים, ולכן באזור העבודה יש ​​צורך להגדיר את התאורה האחורית

במקרה זה, האפשרות הטובה ביותר - כדי להתקין מקור אור מעל משטח העבודה ואת הדרך הטובה ביותר היא לעשות את זה בעזרת תאורה להגדיר את המטבח.

דרישות בסיסיות להדלקת יחידת המטבח

מטבח קובע היום ניתן לבחור לכל טעם, כל צבע, עשוי במגוון סגנונות, מסודרים לפי בקשת הלקוח. על ידי אותו רצון, אתה יכול להתקין באקראי את האוזניות, אשר בדרך כלל פועל לאורך החלק התחתון של ארונות המטבח. בעבר, ההתקנה של תאורה נדרש מאמץ ולוותה במגוון של קשיים, החל ההתקנה וכלה החלפת חלקים שחוקים.

היום, הגדרת התאורה של המטבח להגדיר לא יגרום קשיים גם עבור אנשים רחוקים חשמלאים בשל שימוש נרחב של רצועות LED. היתרונות של רצועות LED כל כך ברור כי התאורה של המטבח קובע כמעט אינו משתמש בכל סוג אחר של תאורה. בין היתרונות העיקריים ניתן לקרוא קלות התקנה ואחזקה, בטיחות וכלכלה.

השגיאות הנפוצות ביותר בעת התקנת התאורה האחורית

הטעויות העיקריות בעת התקנת ערכת מטבח תאורה אחורית:

  1. תכנון מוצלח של ערכת התאורה, וכתוצאה מכך הצורך להחליף חלקים יכול להוביל לפירוק של האוזניה כולה.
  2. מאפיין את המיקום הדחף היצירתי של גופי בכל המקומות הנגישים, גם כאשר אין צורך תאורה אחורית.

הגדרת תאורה של המטבח להגדיר עם הידיים שלך

כדי להתקין את התאורה האחורית של המטבח להגדיר מן רצועת LED, תצטרך:

  •  רצועת LED עצמה;
  •  כבל ПВС להאכיל של סרט חתך 0,5 кв mm;
  • הלחמה, הלחמה ו רוזין;
  •  אספקת חשמל 12 וולט (ניתן להשתמש באספקת חשמל אטומה או דליפה המיועדת במיוחד לרשת של מכשירי LED, אך באינטרנט ניתן למצוא הודעות מאומנים עממיים שהשתמשו בהצלחה באספקת חשמל אחרת למטרה זו, לדוגמה, ממחשב נייד);
  • קלטת בידוד;
  • מספריים.

מיד בחנות אתה צריך לבדוק את הקלטת - זה לא צריך להיות פגום, כל פגם קל יכול להשפיע על הפעולה תאורה אחורית. לאחר מכן, את אספקת המתח של יחידת אספקת החשמל ואת הקלטת, אשר בהכרח חייב לחפוף, נבדק. אם הכישורים של עבודה עם ברזל הלחמה להשאיר הרבה כדי להיות הרצוי, אתה יכול לחבר את רכיבי הרשת בעזרת המחברים, אבל רבים רואים אותם פחות אמין מאשר חיבור מולחם.

1

עכשיו זה רק נשאר לאסוף את כל הרכיבים במערכת אחת ולבדוק את פעולתו. במהלך המבצע, זכור לבחון את הקוטביות, את האמינות של המפרקים מולחמים, את הצורך לבודד את המגעים. אם הכל נעשה כראוי ולאחר חיבור לרשת, הסרט הוא הדליק עם אורות בהירים, אתה יכול להמשיך לשלב הסופי - תיקון הקלטת במטבח.

מה לחפש בעת בחירת רצועת LED

ישנן מספר אפשרויות להדגשת המטבח להגדיר באמצעות רצועת LED. הבחירה של האופציה נקבעת בעיקר על ידי העדפות אישיות דרישות תאורה, תלוי איזה מהם אתה יכול לקחת את הקלטת עם מספר נוריות לכל מטר מ 30 ל 120. האופציה הנפוצה ביותר היא 60 נוריות לכל מטר, אבל המעצבים מאמינים שאם המטבח עצמו הוא אור, אז די מספיק 30 מנורות.

פריסת רצועת LED

הדרכים הנפוצות ביותר של הצמדת רצועת LED

לאחר מכן, צבע של נוריות נבחר, אשר מוצג בלוח רחב של גוונים עם היכולת לשלוט בהירות שלהם עם השלט רחוק. אבל כל המאפיינים האלה מתייחסים חידודים עיצוב, ועל תאורה נוספת פשוטה זה די דיודות לבן של זוהר קר או חם. מאז מסורתי יותר זמן במטבח מחזיקה אישה, אז היא ניתנת את הזכות ההצבעה מכריע בבחירת הצבע ואת הטון של הקלטת.

התאורה של המטבח קובע מתבצעת באמצעות דיודות פולטות אור דיודות

כיום, כמעט כל התאורה של ערכות מטבח מבוצעת בעזרת סרטים LED של צבעים וצפיפות שונים

המטבח הוא מקום מיוחד ולכן דרישות בטיחות נוספות מוטלות על כל מה שקשור בחשמל במטבח. תאורה יכול להיות בסביבה הקרובה של התנור ולחוות את ההשפעות של קיטור וטמפרטורות גבוהות, אשר יכול להוביל להרס של רצועת LED. אל תשכח את השכנים מלמעלה, אשר ללא כוונה זדונית יכול לשפוך את המטבח, ומים, נתפס על מכשירי חשמל, יוביל קצר. כדי למנוע זאת, עדיף לבחור קלטת עמיד למים, ואם הסרט אינו עמיד למים, אז זה יכול להיות מטופלים עם לכה תרמו עבור המנועים, התוצאה תהיה כמעט זהה.

כדי לתקן את קלטת LED על החלק התחתון של ארונות מטבח אתה יכול להשתמש דו צדדית ויסקי, מראש degreasing את פני השטח, או שאתה יכול להשתמש בסיס הדבקה עצמית של הקלטת עצמה. כדי להאיר את המטבח להגדיר הפך שלם, אתה יכול להסתיר את החוטים ואת אספקת החשמל בארון, חורים מראש קדח בו במקומות הנכונים. אם הכל נעשה כהלכה, ולאחר מכן את התאורה של המטבח להגדיר יוסיף נוחות, מקוריות ונעימות למטבח.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map