איך לבחור פנקייק, אשר אפילו ילד יכול להתמודד עם: סודות פנקייק

איך לבחור פנקייק, אשר אפילו ילד יכול להתמודד עם: סודות פנקייק

איך לבחור פנקייק, אשר אפילו ילד יכול להתמודד עם: סודות פנקייק

כולם יודעים את האמירה על הפנקייק הראשון, אשר לא משנה כמה קשה לך לנסות, אבל כמעט תמיד מתגלה גוש. או מחבת לא מחומם מספיק, או אין הרבה במבחן, או אולי אין מספיק שמן. לאחר שנכשלו פעם או פעמיים או שלוש פעמים, עקרות בית צעירות רבות מסרבות לאפות פנקייק בכלל, מהוות טיעון ברזל: "אבל אני לא יודע איך!" בינתיים, הסוד של בישול פנקייק טוב הוא מחבת טובה. אם זה לא מתאים, פנקייק לא יעבוד. אבל ההתקדמות הטכנולוגית לא עומדת דוממת, ותנורים חשמליים הופיעו למכירה. רוצה ללמוד איך לבחור פנקייק, שבה ללחוץ לחביתיות לכל המשפחה יכול אפילו פילגש צעירה מאוד?

במרכז הפנקייק המודרני הטכנולוגיות החדישות ביותר מרוכזות

הפנקייק המודרני הוא מכשיר היי-טק מורכב

 

אפילו בשנות ה -20 המוקדמות של המאה העשרים, היו למטבחים תוספת ללוחות - משטח נחושת מחומם. עבור כל הפונקציונליות שלו, זה גם נראה יפה מאוד. החברה הצרפתית טפל, שכבר היתה מפורסמת בכלי בישול לא מקל שלה, לא היתה אובדת עצות. המומחים שלה יצרו את הפנקייק החשמלי הראשון בעולם עם ציפוי שאינו מקל.

מה הנוחיות של האקדח?

למרות שעבודת הכנת הבצק, שפכו אותו על המשטח המשומן והפיכת החביתיות, מכשיר הנס לא משחרר, תהליך הבישול עם זה הוא הרבה יותר פשוט מואץ. אתה יכול אופים בו זמנית מ 2 עד 6 פנקייקס, אשר מטוגנים היטב לא לשרוף. בנוסף, כל הפנקייק הם חלקלק ויפה מאוד. אתה יכול להשתמש בכמות המינימלית של שמן, ואתה יכול לטגן פנקייק ללא שמן בכלל. תהליך הבישול הוא כל כך פשוט, כי גם ילדים יכולים ליהנות פנקייק שלהם עם כל המשפחה.

פנקייק נראה כמו צלחת חמה קטנה. יש בו חריצים שבהם נשפך הבצק. הודות לשקעים האלה, כל הפנקייק זהים ויש להם קצוות שטוחים לחלוטין. אבל יש גם פנקייקס שטוח, דומה לאלה שבהם פנקייק אפויים בבית קפה. כדי לעבוד עם מכשיר כזה, אתה צריך מיומנות מסוימת.

מערכת חימום הפנקייק מבטיחה הפצה שווה של החום בכל פני השטח.

איך לבחור את יצרנית הפנקייק הנכון

פנקייק מטפל - נס של מכשירי מטבח מודרניים

טפאל פנקייק עם משטחים להחלפה הופכת עבודה מייגע לתוך פעילות מעניינת

איזו פרודוקטיביות צריכה להיות הפנקייק שלך, זה תלוי בך. אם המשפחה שלך מורכבת מ 2-3 אנשים, אין צורך לקנות מכשיר שיכול בו זמנית לטגן 6 פנקייק, מספיק פנקייק עבור שתי פנקייק. ככל החביתיות יותר, יקר יותר את המכשיר, ואת צריכת האנרגיה שלה יותר, ואת החלל יותר הוא יתפוס על שולחן המטבח. ושאלת הקומפקטיות חשובה למדי. גם אם אתה מאוד מחבב פנקייק, אין זה סביר כי תוכל לאפות אותם מדי יום. וזה אומר כי המכשיר יהיה צורך לנקות בארון עם השלמת העבודה. אם אתה מחליט לקנות פנקייק עבור 6 פנקייק, רק חושב, יש לך מקום בארון כדי להסתיר את הטכניקה הזו. זה גם נוח כאשר הרגליים של הפנקייק הם rubberized (זה לא זז או על השולחן או בשולחן) וכאשר יש תא עבור חוט.

משטחים להחלפה

אם החלטתם על הצרכים, אתם כבר יודעים מה לבחור פנקייק עבור המשפחה שלך - גדול או קומפקטי. אבל יש כאלה פנקייק כי יש משטחים נשלף. אז, פנקייק TEMPLE PY 6001 יש שני משטחים להחלפה: אפשר לאפות בו זמנית שתי פנקייק גדול או שישה קטנים. על מכירת יש קרפים מיוחדים לבישול פנקייק מחשבה, אשר ישמח את הילדים.

פנקייק, שאין לו תחליף בבית שבו מתגורר התינוק

העיצוב המקורי והיכולת לאפות פנקייק תוצרת בית יפנו לאמהות של ילדים צעירים

פנקייק עם משטחים להחלפה הם קצת יותר יקר, אבל אם אתה רוצה לבשל, ​​אתה ללא ספק לבחור את המכשיר הזה. אחרי הכל, עם פנקייק אתה יכול לבשל כמו יצירות מופת קולינריות רבות! פנקייק עם סתימות שונות, פנקייק מתוקים ומלוחים, מעטפות שימושיות מחביתיות עם גבינה וירקות, לחמניות, שקיות, פנקייק. כמובן, את ההזדמנות לבשל פנקייק בגדלים שונים יהיה לרצות אדם אשר בישול הוא לא רק הכרח, אלא גם תחביב. אגב, על המכירה ניתן למצוא קרפס להכנת פנקייק של הצורה מלבני.

1

המאפיינים הכלליים של ההתקן מצוינים תמיד בפרמטרים העיקריים. השווה אותם עם גודל של ארון מטבח שבו אתה מתכנן לאחסן את החביתיות. כוחם של כל הפנקייק הוא בערך אותו דבר - מ 1 עד 1.3 קילוואט.

ציפוי ללא ציפוי

פנקייק או מחבת - תחרות על מהירות ואיכות

ערמה כזאת של פנקייק לטגן וקלה ומהירה יותר על יצרנית הפנקייק מאשר במחבת

מומלץ לרכוש פנקייק לא מקל אפילו אם אתה לא הולך לטגן פנקייק ללא שמן. הציפוי מאוד מפשט את התהליך של ביצוע פנקייק ואת תהליך של שטיפת פני השטח.

מחוון חימום

כמה דגמי קרפ טפאל יש מחוון חימום. זה מאוד נוח כאשר אתה רק מתחיל להשתמש במכשיר, כמו גם במקרים שבהם פנקייקס יהיה מבושל על ידי אותו חבר של המשפחה שעושה את זה לעתים רחוקות. ישנם דגמים המצוידים בווסת טמפרטורה - תרמוסטט. בזכות התרמוסטט, הפנקייק מחומם לטמפרטורה הנכונה, ואי אפשר לפחד שהפנקייק ישרוף, גם אם תשכחו אותו לזמן מה.

פנקייקס דו-צדדיים

אם אתה רוצה להכין פנקייק לא רק במהירות, אבל מיד, לשים לב פנקייק דו סטרי. הם עובדים על העיקרון של ופל ברזל: פנקייק הוא מטוגן משני צדדים באותו זמן, לטגן פנקייק אחד אתה צריך לא יותר מ 3-4 שניות. החיסרון של המכשיר הזה הוא כי פנקייק מבוצעים עם קצוות לא אחידים, ואם לא לחשב את כמות הבצק, זה יהיה לשפוך את הקצוות של עובש הכתם פנקייק.

בדרך כלל, להשלים עם כל פנקייק הוא מצקת לבצק מרית להכנת פנקייק, כמו גם חוברת עם מתכונים שאתה יכול להעריך כאשר אתה קונה את הטכניקה הזאת ומבשלים פנקייק טעים על זה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

81 + = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map