איך לבחור יצרנית גלידה להכנת גלידה תוצרת בית טעים

איך לבחור יצרנית גלידה להכנת גלידה תוצרת בית טעים

איך לבחור יצרנית גלידה להכנת גלידה תוצרת בית טעים

זה מועדף מאז מעדן הילדות נותן חיוכים ו cheers למעלה. במיוחד הקינוח בחום הקיץ הוא אמיתי. כמובן, אנחנו מדברים על גלידה. אבל, למרבה הצער, האיכות של גלידה החנות לעתים קרובות משאיר הרבה כדי להיות הרצוי. אם אי פעם היה זמן לנסות גלידה מבושל בבית, אתה כנראה חשבתי על רכישת מכשיר שיסייע להכין את המעדן הזה. אנחנו אגיד לך איך לבחור יצרנית גלידה.

קומפקטי גלידה Maker להכנת גלידה תוצרת בית טעים

גלידה תופסת מקום קטן ומעניקה הרבה שמחה לילדים ולמבוגרים

עקרון הפעולה של המכשיר

גלידה היא מכשיר קומפקטי המורכב מיכל מזון ו whorl לערבב אותם. העיקרון של יצרנית הגלידה דומה לעיקרון של המיקסר החשמלי. לאחר הפעלת המכשיר, החלל מתחיל להסתובב, מה שעוזר לייצר מסה הומוגנית, המונעת הקפאת מים. אגב, היחידה יכולה לשמש לא רק להכנת גלידה, אלא גם לאחסון קוביות קרח, בישול יוגורט קפוא, סורבה, קוקטיילים, חלב וקרח פירות.

וזה יותר טוב: מכני או חשמל

מודרני גלידה מקבלי קל להפעלה ויפה במראה

גלידה אריות הוא קומפקטי וקל לשימוש

ישנם שני סוגים עיקריים של יצרני גלידה: מכני וחשמל. בהתקנים של סוג מכני, את worl יצטרך להיות מופעל באופן ידני. קרח, מעורבב עם מלח גס, משמש קירור.

יצרני קרח חשמליים, אשר עובדים על העיקרון של מיקסר, יש קירור בקירות הקערה, אשר מייצרת קר. סוג זה של גלידה מחולק לשני תת-מינים: יצרני גלידה עם או בלי מדחס. אם המדחס אינו זמין, לפני הקירור של 12-16 שעות במקפיא יש צורך להכין את הגלידה.

יותר נוח להשתמש גלידה עם מדחס. תהליך הכנת גלידה מתרחש בו זמנית עם קירור הקערה. התערובת בקערה נעה באופן שווה ואינה מתגבשת. טיפול קר מוכן לשימוש 20-30 דקות לאחר תחילת תהליך הבישול.

איך לבחור יצרנית גלידה: קריטריונים בסיסיים

מודל השולחן דורש מילוי מלח וקרח או מראש קירור הקערה גלידה במקפיא. יצרנית גלידה אוטומטית (עם מדחס) אינה דורשת זאת.

אם תחליט לרכוש מקפיא, והחלטת כבר על מגוון שלה (מכני או קרח יצרנית קרח עם או בלי מדחס), לשים לב למאפיינים של המכשיר.

נפח הקערה

האופטימלי ביותר הוא נפח הקערה מ 0.5 ל 2 ליטר. גובה - עד 20 ס"מ עבור המשפחה היא גלידה המתאימה ביותר עם קערה ליטר - כאן בכל פעם אתה יכול לבשל 4-6 מנות של גלידה.

על מכירת הם יצרני גלידה עם כוסות 100 מ"ל המשרתים. משקפיים אלה הם 2-4 חתיכות. זה מאוד נוח, כי אתה לא צריך להעביר את המוצר המוגמר לכושר אחר.

צריכת חשמל

אנו שמחים עם גלידה תוצרת בית של ילדים מיצי פירות ויוגורטים

גלידה, אתה יכול להכין קרח פירות, יוגורט קפוא, קוקטיילים שמהם ילדים שמחים

1

יצרני גלידה תוצרת בית אינם דורשים הרבה חשמל, במיוחד כשמדובר מודלים ללא מדחס. היכולת של יצרני גלידה היא בדרך כלל מ 4 עד 35 וואט. גם אם הכוח קטן, יצרנית הגלידה תתמודד עם הכנת פינוקים טעימים. כוחם של המכשירים עם המדחס מגיע 150-200 W.

יש מכשירים שלא עובדים ברשת, אבל על סוללות, ישירות במקפיא של המקרר שלך. כזה מקפיא מוצע על ידי Panasonic.

קומפקטיות

כמובן, אתה לא תהיה הכנת גלידה כל יום, אז המכשיר צריך להיות קומפקטי וקל לאחסן. קיבולת כבל הוא רצוי מאוד.

חומר גוף וקערות

המרכיב העיקרי שמגיע במגע עם המוצר הוא הקערה. לייצר גלידה עם פלסטיק וקערות מתכת (פלדה). מה לקנות גלידה, אתה מחליט, אבל מנקודת מבט היגיינה, נירוסטה עדיף. עם כוס פלסטיק יצטרך לטפל בזהירות רבה, כי על החומר הזה לאורך זמן יכול ליצור microcracks, שבו חיידקים יכולים לחיות. ב קנווד ו Tefal יצרני גלידה, הקערה היא פלסטיק, בעוד יצרנית גלידה Panasonic מגיע עם קערה נירוסטה.

מה גלידה לבחור: מודלים התקציב הפופולרי

תקציב גלידה Maker Delonghi IC 850 הוא בחירה אידיאלית עבור משפחות רבות

גלידה Delonghi IC 850 - אחד הדגמים הפופולריים ביותר בקטגוריה התקציב

יצרני גלידה עם מדחס הם יקרים למדי, כך שרוב הצרכנים לבחור התקנים חצי אוטומטי. אנו מביאים לידיעתך את הסקירה של יצרני הגלידה קנווד IM250, קנווד IM280 ו Delonghi IC 850.

תהליך הכנת גלידה לוקח לא יותר מחצי שעה, אבל מאז מכשירים אלה הם חצי אוטומטי, קיבולת הבישול חייב להיות מקורר במקפיא במשך 18-24 שעות, כך קיבולת יכול לעבוד כמו סוללה אחסון קר. רבים כל הזמן לשמור את המיכל במקפיא כדי להיות מסוגל להכין גלידה בכל עת. לכן, זה הגיוני לבדוק מראש אם זה יתאים במקפיא.

הכוח של כל הדגמים הוא קטן - רק 6 וואט. יצרני גלידה צורכים מעט חשמל, אבל, למרבה הצער, אינם שונים בעבודה שקטה. השקט ביותר של כל הדגמים הוא דלונגי IC 850, ואת הקול ביותר הוא קנווד IM280. החוט של כל עובדי הגלידה הוא ארוך מספיק, ואין מקום להסתיר אותו.

איך לבשל גלידה תוצרת בית

כדי להכין גלידה בכל יצרנית גלידה, זה מספיק כדי להכין תערובת עבור גלידה ושופכים אותו ליחידה ההפעלה כבר. אתה יכול לבשל בננה, תות, שוקולד, גלידת לימון. לדוגמה, להכנת גלידת בננה, 300 גרם של בננות, חצי מיץ לימון, 150 גרם של סוכר, 75 גרם של חלב ו 75 גרם של קרם נוזלי יידרש. בננות לטחון עם בלנדר, להוסיף את שאר החומרים, לערבב שוב היטב. יוצקים את תערובת מוכנה לתוך יצרנית גלידה עובד, לחכות 20-30 דקות. שים לב כי גלידה תוצרת בית נמס מהר מאוד. שמור את זה במקפיא מומלץ לא יותר מחודש, ואם אתה מכין יוגורט קפוא או סורבה, הם צריכים לאכול במשך שלושה שבועות.

כמה טיפים לשימוש במכונה

מכולות נוחות להכנת גלידה תוצרת בית כלולים בגלידה

מיכלים עבור גלידות תוצרת בית עשויים מחומרים בטוחים ויש להם צורה נוחה

על מנת שמכונת הגלידה תשרת אתכם במשך זמן רב, עקבו אחר כל המלצות היצרן בדיוק. גלידה מתפשטת רק כפיות עץ או פלסטיק, הכלולות בחבילה, כדי לא לפגוע בקערה. יצרני גלידה שונים יש פעמים הקפאה שונים. זה צריך להילקח בחשבון בעת ​​בחירת היחידה.

גלידה מוכנה היא מאוחסנת הטובה ביותר במיכל פלסטיק או זכוכית עם מכסה. אם אתה שומר את זה פתוח, גלידה יכול להיות רווי עם ריח של מקרר, הטעם שלו יהיה לא נעים.

חומרי מילוי שונים, סירופים ואגוזים מעניקים טעם מקורי לגלידות תוצרת בית, המתכונים שיש בהם הרבה. יצרנים מסוימים מספקים ספר עם מתכונים להכנת פינוקים יחד עם גלידה.

לאחר יצרנית גלידה בבית, אתה יכול להכין פינוק טעים לכל המשפחה ללא שימוש בצבעים סינתטיים, thickeners, טעמים ותוספים מזיקים אחרים.

גלידה היא טיפולים עתיקים למדי. הם טופלו עוד אלכסנדר מוקדון במהלך מסעות הפרסום שלו מדיה ופרס. שם הם החליטו להקפיא פירות יער בשלג. לא היו אז מקררים, ועבדים נשלחו להרים שמאחורי השלג. עכשיו זה לא צריך ללכת עד כה יש יצרנית גלידה חשמלית.

מכשיר ביתי זה בוחר לעצמו מספר גדל והולך של משפחות. אחרי הכל, גם מבוגרים וגם ילדים אוהבים לאכול גלידה. יצרנית גלידה ביתית לא לוקח הרבה מקום על השולחן שלך בארון המטבח, לא מבלה הרבה חשמל, אבל יהיה לבשל פינוק טעים לך ולאורחים שלך. במשך 20-40 דקות, יצרנית גלידה אוטומטית מבשלת על קילוגרם של גלידה, שהיא הרבה יותר טובה מהחנות לפי תכונות הטעם שלה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map