כמה גדול צריך להיות ברדס מטבח?

כמה גדול צריך להיות ברדס מטבח?

ממדי מכסה המנוע למטבח

אחד הקריטריונים לבחירת מכסה המנוע למטבח הוא גודלו. הם שונים, אבל מאז הם סטנדרטיים, בחירת מודל מתאים לא יהיה קשה, במיוחד אם אתה נעזר על ידי יועץ מוכשר המוסמכת. ובכל זאת, כמה כללים וניואנסים עדיף לדעת לפני ביצוע רכישה.

טווח של ברדסים למטבח

רוחב כיפה = רוחב של לוח?

רוחב - זהו הדבר הראשון שיש לחפש בעת בחירת הגודל של מכסה המנוע, כך בדיוק איך זה מאוד משפיע על היעילות של אוסף חלקיקי שומן, ריחות, אד. מה גודל מכסה המנוע צריך להיות מעל התנור, כך שגם כאשר עובדים במצב חלש, ולכן עם פחות צריכת אנרגיה, ללבוש ורעש, זה היה עדיין יעיל?

  • דגש על הכלל: מכסה המנוע צריך להיות שווה לתנור, ובאופן אידיאלי - רחב יותר. אם רוחב מכסה המנוע קטן יותר מהכיריים, או שהוא לא יהיה ממוקם מעל התנור, אבל מעט עקורים, אז איכות טיהור האוויר יהיה ירידה ניכרת;
  • אם עדיין לא בחרת צלחת, אז אתה צריך להיות מונחה על ידי המרחק בין ארונות צירים או את הממדים של מודול צירים, שבו מכסה המנוע המובנה יותקן. אם שטח מאפשר, ולאחר מכן לבחור מכסה המנוע 60, 80 או 90 ס"מ.
מידות של מכסה המנוע ואת הצלחת

ברדסים מטבח יש טווח גודל הבא: 30 ס"מ, 45 ס"מ, 50 ס"מ, 60 ס"מ, 80 ס"מ, 90 ס"מ, 100 ס"מ ו 120 ס"מ רוחב. זה הגיוני כי טווח גודל של צלחת או מובנית כיריים הוא בערך אותו דבר. הרוחב הנפוץ ביותר של הכיפה הוא 60 ו - 90 ס"מ, כי בגודל זה הם המתאימים ביותר עבור צלחת סטנדרטית עם ארבעה מבערים. אבל חילוץ הכוללת עם שמשיית הסנטימטר 100 ו 120 יצטרך לחפש, שכן הביקוש להם הוא קטן, זה לא כל כך הרבה בישול, ומודלים מקצועיים.

כבש משופע בזווית של 45

אתה צריך להתמקד בגודל של משטח פליטה עובד, ולא את גודל מכסה המנוע. זה קורה לעתים קרובות כי הכיפה עצמה היא רחבה, אבל משטח פליטה עובד הוא קטן. דוגמה לתמצית כזו מימין.

המודל המובנה, במקרה זה, יהיה מעשי יותר בשל האלמנט הזזה, אשר מגדיל את השטח לתפוס.

מובנה עם חולץ עם מסנן נשלף

ועל התמונות הבאות אתה יכול לראות כמה גדול מכסה המנוע מובנית יכול להיות, בצד שמאל - דגם 30 ס"מ רחב.

מידות מובנות למכסה המנוע

עומק של כיפה מודל מוטבע

כיפה

ציור עומק חשוב כמו גם הרוחב שלה, כי כפי שכבר הוזכר, גדול יותר באזור של משטח העבודה של המשיכה-ב, באוויר המטבח לנקות בצורה פרודוקטיבית יותר. פרמטרים רגילים מתאימים רוחבי עומק טיפוסי הוא 30 :., 45, 50, 60, 80, 90, 100, 120 סנטימטר משטח עבודת פליטת עומק צריך להיות שווה או גדול מ העומק או לוחות כיריים מוטבעות. הכיפה עשויה להיות גדולה יותר מאשר עומק של מודולים רכוב, אבל לא יותר מאשר את עומק השולחן העליון.

אבל את עומק מכסה המנוע להתקנה הוא מתכוונן, אבל הגוף שלה, כמובן, חייב להתאים את עומק ארונות מטבח תלויים, כפי שמוצג בתמונה למטה.

העומק של מכסה המנוע המובנה מתאים לגודל של ארונות תלייה

מה צריך להיות הגובה?

1

ברדסים למטבח שונים ובגובה. הגובה המרבי של דגם הכיפה הוא 125 ס"מ.

התמונות הבאות מציגות דוגמאות למכשירים בעלי גבהים שונים (גלול ימינה).

  • הפקת גובה גדול
  • כובע גובה רגיל
  • ברדסים של גבהים שונים
באיזה גובה עלינו לתלות את מכסה המנוע

גובה המכשיר נבחר בהכרח בהתאם לגובה הכללי של החדר ואת גובה המטבח להגדיר. מרחק הבטיחות מוסדר על ידי המרחק המינימלי בין משטח המפלט לבין הצלחת. ככלל, ערך זה שווה 65-75 ס"מ.הפחתת ערך זה טומן בחובה הצתה והידרדרות של הטכניקה עקב טמפרטורות גבוהות קבוע. מכסה המנוע המובנה או הכיפה צריך להיות ממוקם יותר מ 65 ס"מ מן תנור חשמלי, ועל תנורי גז ערך זה הוא 75 ס"מ.

תכונות הרכבה

הבחירה של אתר ההתקנה מושפע ישירות על ידי תכונות העיצוב של המודל שאתה אוהב. מבנים קיר או תקרה אינם מוסתרים על ידי ארונות מותקן בדיוק מעל הצלחת, עם קופסאות מיסוך מיוחד משמש לעתים קרובות עבור צינור האוויר. אבל המודל להטבעת ידרוש ייצור של הרהיטים המתאימים.

יש לציין כי עבור התקנת מכסה המנוע, צינורות, שקע וכבל חשמל, צינורות, חומרה הרכבה אלמנטים הידוק נדרשים. לא לעשות בלי צינור - זה יכול להיות צינור גלי או שרוול חלקה הקיר.

איזה צינור לציור הוא טוב יותר

צינורות גלי שונים בכך שהם יכולים להיות כפוף בכל זווית.

זכור כי כיפוף צינור מעל 90 מעלות אסור.

אל תשכח כי יש תיבות מיוחדות המאפשרים להסתיר את צינור האוויר, כדי לשלב את התקשורת לתוך כל עיצוב המטבח.

קוטר צינור תלוי איך חור פריק בבית, ואת אורך הצינור נקבע בהתאם למרחק של המכשיר מתוך הפתח בקיר או פיר האוורור.

אם זו שאלה של התקנת ברדס מובנה, אז הכל צריך להיעשות בהתאם להוראות ההתקנה. הקריטריונים העיקריים להתקנת ההתקן להתקנה הם:

  1. המגירה של המכשיר תמיד נשאר גלוי;
  2. השקע מחובר תמיד לאוורור.

אם אין אפשרות כזו תרכובת או בלתי אפשרית להניח צינורות אוויר שחרור, אתה יכול להתקין מודל סחרור - ביניהם, גם יש אפשרויות עבור התאגדות.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map