בנדו וילונות עם הידיים שלך: לקשט את החלונות עם lambrequins עדין

בנדו וילונות עם הידיים שלך: לקשט את החלונות עם lambrequins עדין

בנדו וילונות עם הידיים שלך: לקשט את החלונות עם lambrequins עדין

מסך פשוט על חלון המטבח נראה בנאלי ומשעמם מדי? תראו איך הפנים מוחלפים על ידי lambrequins העמודים: התמונות להוכיח כי חלון הראייה החזותית מופיע גבוה יותר, ואת העיצוב מגולף אור לא נראה כבד ונפח אפילו בחדרים קטנים. באופן סטייליסטי, ניתן להתאים כיסויים קשיחים עם דפוס מתאים לכל פנים: חדר אוכל קלאסי מפואר, מטבח מינימליסטי, מטבח פרובנסלי מרווח וסלון.

מה וכיצד לגלף lambrequins עדין

אביזר, צובר פופולריות במהירות, הופיע קטלוגים של אולפני עיצוב רק לפני כמה שנים. אבל טכניקת ההוצאה להורג מוכרת למעצבים מהמחצית השנייה של המאה ה -19. זכור את דפוסי העמודים על בד, מפיות בטכניקה guilloche. קישוטים אוריינטליים מורכבים, עלי כותרת פשוטים ופרחים הוחזרו כקישוטים לחלונות.

מגולף למברקין

הלמברקן מגולף צמוד על בסיס בנדו לווילונות

וילונות

שילוב של שני צבעים lambrequin קשה ורך עם וילונות שמנת

הטכניקה של ייצור אלמנטים קשיחים

וילונות תפאורה

איור אדג ', תפאורה בניגוד

Lambrequin עם קצה הבנתי או דפוס מגולף הוא בנייה מרובת שכבות נוקשה. החלק הקדמי הוא בד וילון, או כל האחרים, אבל בהכרח סינתטי. לעתים קרובות להשתמש סאטן, משי, חומרים מבריק אחרים עם פוליאסטר בהרכב. הדרישה העיקרית היא כי המרקם צריך להיות רך כדי לשטח את הבסיס.

וילונות

דפוס וקישוט מורכבים עם גבישים: מוצר ממספר מקטעים

בסיס - בד מיוחד של כמה שכבות של בדים לא ארוגים. עובי הבסיס נבחר עבור כל מוצר בנפרד. זה נוח להשתמש במצע עם שכבת דבק סיים. החומר ספוג עם הרכב, אשר תחת השפעת אדים חמים דבקה ברקמת הפנים.

צל

בד צבע

כי בעובי הזמן של lambrequin עדין לאורך כל הדרך נשארה ללא שינוי, ועל פני השטח לא הופיע אחידות, להשתמש בתפר Bando: בסיס תפור עם מעוין. גם במסגרת, ניתן להחיל סינטפון.

העיצוב של שתי שכבות הוא סרט בד גמיש של רוחב ואורך שרירותי. גמישות היא אחד היתרונות העיקריים. Lambrequin מתמודד באופן מושלם עם מסווה של laths של התקרה ההידוק של הווילונות. סיומות חצי עגולות הופכות את הכרכוב האסתטי לבלתי נראה.

בר נוקשה

בר קשיח גמיש על חלון המטבח

הטכניקה של ביצוע שונה בסוג עיבוד קצה:

 1. עיבוד ידני או בטנה המכונה הוא התהליך הקשה ביותר מייגע. קווי המתאר נחתכים במספריים או נשרפים בעזרת מחט מיוחדת (כמו בטכניקה הג'ילוצית הקלאסית), הקצוות מונחים ביד על ידי חוט בטון או על ידי מכונה. הוא משמש בעיקר בייצור של וילונות רב שכבתי עם קישוט. זה מאוד קשה להשיג יתרון גובה אידיאלי.
עיצוב ייחודי

עיצוב ייחודי: עבודת יד

 1. טיפול בלייזר. דפוס סטנסיל נשרף על ידי קרן לייזר. בשיטה זו, ניתן להשיג קצה שטוח לחלוטין, ועור נוסף אינו נדרש: לייזר חם צובע וממס את הקצוות של החומר. החיסרון היחיד של שריפת לייזר - בזווית מסוימת ניתן לראות את הבסיס של צבע בהיר.
קישוטי

התחרה המשובחת ביותר: קישוטי קערות כאלה עשויים עם לייזר

סוגי: בנדו מעוצב בהתאמה אישית

פתרונות מוכנות בצורה של lambrequins רול - הזדמנות לקשט את החלון עם דפוס העמודים, ללא תשלום יתר עבור בלעדי. המוצרים הם סרטים עם מוטיב החזרה חוזר, אשר ניתן לחתוך לכל אורך. על פי בחירתך - וילונות, bando ו lambrequins עבור פתחי החלון עם רוחב של 1 עד 4.5 מ '.

אפשרויות עיצוב

אפשרויות עיצוב סטנדרטיות

אולפני המייצרים את המוצרים רול להציע מאות אפשרויות עיצוב מבחר של מספר סוגים של טקסטיל: אתה יכול לבחור סרט בכל גוון בטון של עיטור קירות, רהיטים או בצבע בניגוד כדי להדגיש את העמודים ברקע של הווילונות.

מבנה טרומי

בנייה טרומית של חלקים מרכזיים, לרוחב ופינה

בנוסף שטוח slats, הם מציעים עיצוב מוכן של lambrequins מורכב. רכיבים סטנדרטיים:

1
 • החלק המרכזי - עם דפוס בולט במרכז הקו.
קישוטים

קישוט מורכב נפרד למרכז ההרכב

 • רצועות צד סימטריות.
 • דפוסים זוויתיים.
וילונות תפאורה

פינה פינה

 • וילונות אנכיים - לוחות.
 • מבחר וילונות.

בעת ביצוע הזמנה מותאמת אישית, המאסטר יוצר תחילה סקיצה ראשונית למדידות שלך. לאחר מכן מעביר את הנייר ציור של אלמנטים בגודל מלא. רק אחר כך הוא מתחיל לעבוד. כל החלקים הם בעבודת יד, למעט עיבוד קצה בלבד. באופן טבעי, lambrequins ייחודי לעלות יותר.

התקנה וטיפול במרקם

מאז לוחות בדיוק להתאים לגודל של כרכוב, ההתקנה היא פשוטה. בצד האחורי יש סרט דבק עם מגן הסרט, אשר מוסר במהלך ההתקנה. הבר נלחץ אל כרכוב הפלסטיק.

קלטת

סרט הוולקרו בצד האחורי

הווריאנט השני של הידוק הוא וולקרו. חלק אחד של סרט דבק (סקוטש) מודבק עם קלטת דו צדדית, סיכות או דבק על כרכוב. בד בד עם מרקם צמרירי יכול לשמש לתיקון מבלי לאבטח את החלק השני של הוולקרו אליו.

וולקרו

הרכבה וולקרו

ההגבלה היחידה על התקנת להקות laced במטבחים היא לחות גבוהה. אין להזמין כבש כזה אם הכיריים או תנור הגז בחלון, ואינם מצוידים ברדס חזק. אדים יכולים לעורר נפיחות של הבר. ואת השומן מהצלחת יהיה בולט מאוד על הבד מבריק. כביסה במכונת כתיבה אינה מומלצת. כדי לנקות את lambrequin, זה מספיק כדי לנגב את השטח עם מטלית לחה מעט.

עיצוב וילונות עם דפוסי מגולף על למברקין

וילונות עם lambreken עדין הם אוניברסליים. כדי להפוך את "גילוף" על טקסטיל יותר אקספרסיבי, לבחור חומרים מנוגדים. וילונות גמא ו slats עם הבדל של רק 1-2 גוונים יהיה להסתיר את התמונה. בעת בחירת גובה ורווייה של תבנית, זכור כי הגבול רחב מדי חזותית "נמוך" התקרה כמה סנטימטרים.

עיצוב של וילונות

עיצוב וילונות עם דפוסי מגולף

וילונות קלאסיים עם Bando פתוח לאורך כל אורך המדף

הבחירה של תפאורה עבור המטבח הקלאסי היא משימה קשה. אורגני להתאים את הפנים ואת bando הרגיל יצוק עם דפוס חוזר, ומבנים multilayer מורכבים עם קישוט מרכזי.

וילונות

זהב על לבן: למברקין צר וצר עם קישוטי גיאומטריים, כבל מעוות וילונות אור

המשימה הקשה ביותר היא לא להגזים. בנדו בניגוד מונוטוני עם דפוס מגולף אור נראה הרבה יותר אורגני. במיוחד במטבחים עם גדלים צנועים.

עדין למברקין

עם טעם: שבוצעו על ידי הידיים שלו דייגים אדום lambrequin על רקע לבן

בר רחב עם תמונה אוורירי יוסיף גובה התקרה במטבח של דירה סטנדרטית בבניין רב קומות. וקווים דקים של תבנית, למרות צל כהה, לא לשקול עיצוב.

דפוס

קלאסיקות: דפוס Bando דק, חוזר על המוטיב על טפט וילונות כהים עם מבחר

אם אתם מתכננים לעדכן בו זמנית את העיצוב של החדר כולו, שקלו להשתמש בצבע אחד במספר תחומים. לדוגמה, כיסויים הכיסא באזור המגורים ניתן לתפור מתוך בד מתאימים עבור lambrequin עדין.

-

סגול עם אפור פנינה: צליל אחד עבור Bando עדין, טקסטיל מבחר

מי מחליט לקשט את המטבח בסגנון של פרובנס או מדינה, יתאים לגרסה של Bando ב בסגנון מפתח נמוך טווח רגוע. המבטא בצורת נדן מגולף נוקשה ואורנזה לבנה כשלג הוא פתרון אוניברסלי.

עיצוב של וילונות

דוגמאות עיצוב וילונות עם Bando עבור מטבח קטן

עיצוב למטבח מודרני

איך לטוות את העמודים בעיצוב לקוני של מטבחים עירוניים? ישנן אפשרויות רבות. אתה יכול לעשות בנדו וילונות נקודה בהירה בעיצוב, באמצעות צל אחד בניגוד עיטור הראשי רהיטים. לדוגמה, צבע הדשא, חזר על טקסטיל ותמונה של סינר מטבח.

lambrequin

למברקין עדין במטבח מינימליסטי

וגם בחדר עם תקרה מבריק רב שכבתית זה מספיק כדי לקשט את Bando עם קישוט קל עם עלים.

עיצוב של וילונות

עיצוב של וילונות עם Bando בסגנון מודרני

מומחי פשטות ואלגנטיות, במקום קומפוזיציות מורכבות העבודות, יבחרו בנדו מסך מוצק עם קצה מובחן. השילוב של קווים חלקים עם סורג חיצוני מעוותים ועיצוב חלון פתוח נראה טרי ולא טריוויאלי.

וילונות

קצה וחלון פתוח

שני צבעים פתרונות אידיאליים עבור פנים עם שפע של מבריק ואריחי קרמיקה. דמות לא פולשנית על טול, למברך רכה עדין ופתיחת אסימטרי - ליצור יצירות מקוריות.

צל

מבריק ושקוף טקסטיל

במטבח, רצוי לשלב lambrequins עם וילונות טקסטיל חסרי משקל - אפילו פתיחת חלון קטן יהיה די קל.

וילונות

חוט וילון ותפאורה אסימטרית

אסימטריה ו bandwork המקורי

כדי ליצור את האשליה אופטית של חלון גדול ולעשות את העיצוב דקורטיביים כפי בולט ככל האפשר, יש ללכת על ערמומי. במטבחים צפופים, האסימטריה מסייעת לשינוי חזותי של הגיאומטריה של פתיחת החלון, ובמקביל במקום מבטאים בדיוק היכן העיצוב תמיד יהיה גלוי.

כמה רעיונות עבור lambrequins וילונות עדינים עם bando:

 1. אם יש קיר חופשי ליד פתח החלון, נסה לשלב את המשטחים עם אלמנט משותף: אתה יוצר את האשליה של חלון בקיר כולו ויזואלית להגדיל את השטח, וקיר ריק ישמש כמו בד עבור דפוס פנטזיה.
איחוד של משטחים

שילוב שני משטחים

 1. כדי לא להסתיר את הווילונות מאחורי הרהיטים, לעשות עיצוב חד צדדי עם דין אסימטרי: כרכוב קצר ייראה יותר.
צל

הרחבה חזותית של הפתח עם וילון יחיד עם lambrequin אסימטרי

 1. עבור חדרים עם דלת מרפסת - רעיון עם קשת וילון קבוע על זכוכית הדלת עיצוב חד צדדי. השתמש 3 גוונים בטווח אחד. במקום דפוסי מגולף - קצה מובחן בנייה נוקשה.
שילוב של וילונות אור

נוח ואלגנטי: שילוב של וילונות אור ו Bando

 1. כאשר אין צורך להחשיך את החדר עם וילונות כבדים, לשחק בניגוד. באמצעות בד שקוף כהה, קרוב למחצית החלון. Openwork lambrequin בפינה הפוכה יהפוך את ההרכב להשלים.
וילונות תפאורה

שחור ולבן פתרון

 1. אם מוצרים צפופים נראה מסיבי מדי, כדי להזמין את דפוס סיים על רצועת עובש ולהוסיף אותו עם קטע בפינה.
עיצוב

אייר קל

 1. אוהדים של וילונות יכולים לשים לב לרעיון עם לולאות תפורות לקפלים של למברקינים רכים. העיקר הוא להרים טקסטיל דק קל.
lambrequins

ב בנייה קשיחה - טבעות לתיקון lambrequins רך

 1. פתרון תקציב - קטעים זוויתיים לייזר עם בד הזהב.
וילונות

אלמנטים פינתיים

 1. במקום דפוס מגולף, אתה יכול לבחור תמונה שקרית עשוי דפוס רקום על בד שקוף.
אלמנטים עם רקמה

פריטים דקורטיביים עם רקמה

סטים עם איסוף: ערכות של אביזרים

השלם עם lambrequins עדין ניתן גם להזמין מאותו חומר, עם דפוס זהה. נראה כמו ערכות כאלה הם מדהימים. ונוחות, במיוחד במטבח, קשה להפריז. וילון קבוע בפינה תמיד יהיה מסודר ואלגנטי.

להרים

להרים בצורה של עלה ענבים

כמה מכשפים להתאים את טנדרים כדי להסוות את הרכבה. במידת הצורך, אתה יכול להמיס את הבד כדי לסגור את החלון.

צל

הרעיון של הרכבה קבועה

התנסו באורך וברוחב של האיסוף. אולי, יש צורך להשאיר עוד אורך, כדי לא לחשוף לחלוטין את החלון.

להרים

לונג ארוך

א podhvaty קצר מתאים במקרה הווילונות סגורים לעתים נדירות, והחלון סגור לצמיתות על ידי טול.

להרים

עבור חדרים מרווחים

מחלקה בסיסית: איך לעשות lambrequins עדין עם הידיים שלך

מלאי על הסבלנות: התהליך אינו מסובך, אבל זמן רב, דורש עבודה חדגונית מונוטונית. החומרים ידרוש מינימום. אם אתה רק להרים טקסטיל עבור הווילונות הראשי, לקנות דברים עם מלאי - עבור lambrequin ו להרים קופצים. שימו לב הרכב: אתה צריך סינתטיים.

הכנה: לבחור את הבסיס

זה הרבה יותר קל לעבוד עם Bando עם thermolayer דבק. אין צורך לקנות קורי עכביש מן הדבק להצטרף השכבות. אם תבחר בסיס מרופד לעבודה, אז באותה כמות תצטרך spiderweb: רשת דקה של דבק.

דבק

קלטת בסיס ודבקה

בנוסף יסודות תצטרך:

 • מספריים חדים.
 • אם אתם מתכננים לא לחתוך החוצה, אבל כדי לשרוף את דפוס - ברזל הלחמה עם עוקץ חריף עבור הלחמה רזה.
 • Lekala: לעזור להפוך את השורות של כיפוף חלקה וסימטרי. עבור מי מתכנן לשרוף, דפוסי עץ יעשה - הם לא להמיס כאשר נחשף מחט חם.
עץ מעוקל

ברזל ותבניות עץ

 • בטנה: אופציונלי. אם אתה רוצה לעשות עיצוב עם בטנה, לקנות את האינטרנט דבק לתקן את הבטנה מן הצד התחתון של הבסיס.
בנדו

למכור סוגים שונים של בסיס: עם דבק חם דבק קר, נייר סגור

 • נייר לרישום הוא נייר ציור או גליל של טפט מוצק. רול החוצה ולתקן את הנייר בצורה ישרה למשך הלילה, כך דפוס לא להתגלגל לתוך גליל.

צור תמונה וחשב את האורך

דגימות

דגימות עיצוב

הפתרון הפשוט ביותר הוא להשתמש בתבניות מוכנות עבור תבניות ציור. אבל קודם כל, לחשב את אורך המדויק של המוצר. כדי לא לטעות, למדוד את כרכוב בין נקודות קיצוניות שבו אתה מתכנן לתקן את הבר. מוכן lambrequin לא ניתן לקצר מבלי לקלקל את הקישוט.

תבנית של 3 אלמנטים

תבנית מוכנה של 3 אלמנטים

אם אפשר, להשתמש בתוכנית מחשב כדי לבנות דפוס, אבל רוב היישומים האלה משולמים. כדי להפוך את סרגל מוטיבים חוזרים, זה מספיק כדי להעביר אלמנט אחד בגודל מלא מהתבנית כדי נייר מילימטר, ולאחר מכן פשוט להעתיק את התבנית בשורה את מספר הכרחי של פעמים.

דפוס

תבנית לפינה

עבור דפוס של כמה מקטעים, עדיף קודם כל לעבוד את האלמנט המרכזי, ורק אז ליצור את השורות של מוסיף צד. אם אתה גם לתכנן פרטים זוויתיים, ואז לשרטט בהזמנה זו: הראשון מוטיב מרכזי, אחרי זה - בפינות, בסופו של דבר - את החלקים הצדדיים.

את האלמנטים

אלמנטים בודדים עם מרכז סימטריה

הדפוס המוכן חייב להיות חתוך בדיוק לאורך קווי המתאר של התבנית, מוצמד לבסיס ומוקף בסמן או בעפרון מנוגדים. לאחר מכן, בזהירות לחתוך את קווי המתאר של הדפוס על Bando. אז לעשות עם חומר הפנים, אבל לא לחתוך את קווי המתאר.

העברת תמונה

העברת תמונה ל Bando

בסיס המבורגר מוכן צריך להיות מודבק על רקמת הפנים.

דפוס חיתוך

גזור דפוס מבוסס על

החומר הוא preheated מראש כך שאף קמטים לא יופיעו על פני השטח. החומר מוחל בצורה כזו, כי ניתן להשאיר את הקצוות בשולי עד 3 - 5 ס"מ של מלאי עבור קיפול.

גיהוץ

דבק את הבסיס על הבד עם ברזל חם

כדי לתקן על דבק חם להמיס, פשוט ברזל בד עם ברזל חם מאוד. בעת שימוש באינטרנט עכביש, הוא מודבק לבסיס תחת הבד.

ברזל הלחמה או מספריים: קצה אפשרויות עיצוב

השלב הקשה ביותר הוא עיבוד קצה. אם אתם מתכננים להגמיש את רקמת הפנים, רק לחתוך בעדינות את הציור עם מספריים, עוזב מספיק קצה חינם. כדי לדמיין בדיוק איך החומר הוא קבוע מהצד הלא נכון, תסתכל על הכיתה הבאה מאסטר על ביצוע lambrequin lacedrequin. אפשרות טיפול כזו מתאימה לקצה הבנדו.

הדרכה וידאו על ביצוע Bando

למי יש ניסיון בעבודה עם מכונת כתיבה תבחר לעבד את הקצה עם התפר זיגזג. נראה שהמוצר המוגמר:

עיבוד

עיבוד מחשב

כיתת אמן נוספת עבור אלה שמחליטים לשרוף את קווי המתאר של הדפוס עם הלחמה.

וידאו: שריפת דפוס עם הלחמה

הרכבה של המוצר על הכרכוב

השלב הסופי הוא ההתקנה על הבר כרכוב. בקצה שולי הגג יש צורך להדביק את המהדק בחוזקה (החלק התחתון של סרט הוולקרו).

קלטת

התקנת קלטת תיקון

אם אתה לא משתמש בטנה בעת התפירה, אתה יכול לתקן את lambrequin עדין ישירות על הבסיס לתחתית הוולקרו על כרכוב. אם יש בטנה, אז זה צריך להיות תפרו את החלק העליון של הוולקרו לפני שהצטרף עם הבסיס.

מונטאז '

הרכבה על הבר

תפירה lambrequins הוא תהליך מסובך למדי. זה מאוד קשה להשיג קווי המתאר האידיאלי של הקצה, אפילו סימטריה מראה פני השטח של אלמנטים, ללא כישורים מיוחדים וניסיון. אם אתה לא בטוח שאתה תנהל בעצמך, להפקיד את התהליך כדי אדונים או להזמין את המוצרים המוגמרים, אשר ייעשה על ידי שיטת המפעל באמצעות לייזר בדיוק על פי המדידות שלך.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 7 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map