עיצוב השנה החדשה של המטבח: TOP - 10 רעיונות הטובים ביותר

עיצוב השנה החדשה של המטבח: TOP – 10 רעיונות הטובים ביותר

הדף 10 רעיונות לתפאורה השנה החדשה של המטבח

הכנה לשנה החדשה

ראש השנה הוא זמן של קסם, כאשר לא רק ילדים, אלא גם מבוגרים, חיים מצפים לנס. כבר בסוף נובמבר אנחנו מתכננים לחגוג את החג, לקנות מתנות עבור יקיריהם לאט להתחיל לקשט את הבית. המטבח הוא המקום שבו מתחיל החג. זה מקום שבו נוכל לגזור את החומרים "אוליבייה" האהובה עליכם על ידי המוזיקה של השנה החדשה או בדיחות איוון Urgant, בין הבישול - שתיית שמפניה ואכילת קלמנטינות במטבח בגדלים גדולים אפילו יכול לחגוג את השנה החדשה כאן. אז את השנה החדשה של עיצוב מתחיל גם עם המטבח. אנו מתחילים סדרה של מאמרים על איך להפוך את המטבח שלך הכי אלגנטי השנה החדשה חמימה; תודות לעצה שלנו תלמד את הרעיונות הטובים ביותר של עיטור השנה החדשה של המטבח עם הידיים שלך. היום - TOP 10 רעיונות על איך לקשט את המטבח של כל חליפה וגודל.

עשר רעיונות לשנה החדשה

 1. האדום הוא השנה החדשה. הצבעים הקשורים באופן מסורתי עם ראש השנה וחג המולד הם אדום וירוק. גרין יהיה מספיק בצורת עץ חג מולד בכל החדרים ועוד כמה דברים קטנים אחרים, אבל אדום יכול להיות המוקד העיקרי קישוט חגיגי. פרטים אדומים יהיה יעיל באותה מידה להסתכל על כל הביצועים צבע של ריהוט למטבח, אם גוונים לבן לקוני או גוונים קלאסיים של עץ. איך אתה אוהב את הרעיון של עיצוב מטבח השנה החדשה עם פרטים אדום התמונות שלנו?
 • חזיתות קישוט ראש השנה
 • עיצוב מטבח אדום לשנה החדשה
 • עיצוב מטבח אדום לשנה החדשה
 1. ניחוחות הם המפתח למצב רוח חגיגי. אם מסיבה כלשהי אתה לא שם אשוחית טבעית או אורן בבית, אתה יכול לקנות ענפי אשוחית ולשים אותם על גבי סט המטבח. ניחוח יהיה מדהים, ואת המראה תיצור חכם! אנחנו באופן מסורתי לקשט את המטבח לשנה החדשה, אז למה לא לוודא שזה מריח כמו ראש השנה?

סוד קטן: אתה יכול לקנות שמן אתרי מנדרינה וליישם כמה טיפות על הענפים. לפיכך, המטבח שלך יהיה מלא ניחוח ראש השנה הקלאסי של אשוחית ו מנדרינות.

עצות עבור המארחות: אופים עוגיות זנגביל לתלות אותו על סרטים בכל רחבי המטבח. אפויים במו ידיהם, זה יהיה בבקשה את העין ואת הנשמה. ואיך זה מריח!

עוגיות זנגביל

 1. לקשט נברשת - למה לא? לדוגמה, אתה יכול לעטוף אותו עם טיח מט של צבע ירוק, לתלות את הכדורים על התקרה. ככל שהקרבה שלך גבוהה יותר - כך הסרטים יהיו קצרים יותר.

עיצוב נברשת לשנה החדשה

עיצוב נברשת לשנה החדשה

אנחנו בעד בטיחות אש, כדי לוודא כי טינסל לא לחמם ממגע ארוך עם מנורות.

 1. קלטות על הדלת. הם יכולים להיות עדינים, נקודות, מינימליסטי, הם יכולים אפילו להיות קבוע היתדות גלויות שאתם שולחים לחברים ולמשפחה! אתה יכול לתקן את הקלטות על שקוף דו צדדי דבק, ואת הקלטות נמכרים, למשל, במחלקה של אריזות חגיגיות. תוכלו לראות, המטבח ישתנה מיד!

טיפ: איסוף כרטיסי סובייטי הישן (למשל, ההורים שלך) ותלוי על סרטים יפים. אתה ואת יקיריכם יזכרו בהנאה את המשאלות הטובות מן העבר שנכתבו עליהם, אשר הופכים את הגלויות האלה באמת קסום וייחודי.

כרטיסי השנה החדשה

1
 1. מקשטים את המקרר ואת דלת המטבח. אם יקיריכם עם חוש הומור בסדר, ועל אחת כמה וכמה אם יש לך ילדים, אתה יכול לעשות איש שלג בידיים שלו מהמקרר. לשם כך, רק נייר צבעוני צפוף, מספריים וסקוטש דו צדדי נדרשים. בנוסף, אם המטבח יש לך דלת, זה יכול להיות תלוי טינסל שלג מאולתר המורכב מ נייר מודבק, או אפילו התגלגל זרדים! החלטנו להראות לך מגוון של רעיונות "שלג" בתמונה.

אנשי שלג על הדלת

אנשי שלג - מקררים
 1. מה כתוב בעט ... אתה יכול לקנות מלפנים פנימיים מוכנים להרכיב כל סיסמת השנה החדשה או מילה. או, אם יש לך לוח שחור גיר בגוון המטבח שלך - לכתוב ולצייר משהו גיר על זה. מכתבים יכולים גם ליצור תפאורה חלון המקורי של השנה החדשה - להסתכל על אלה שמצאנו. ובכן, המאסטרים האלה יכולים לעשות קישוטים כאלה במו ידיהם מחומרים מאולתרים!
מכתבי ראש השנה על החלונות
 1. "חור" את החלון בראש השנה! חלונות תפאורה - היא יצירת מצב רוח השנה החדשה לא רק עבור עצמם, אבל לאחרים, כי היא נתפשת לא רק לך, אלא גם עוברים ושבים ותושבי הבתים הסמוכים. הדרך הקלה ביותר היא לתלות זר סביב הווילון ולהפעיל אותו עם תחילת הערב. יותר מארחת יצירתיים יכולים לבנות במו ידיהם כמה דמויות פשוטות מזרם על כוס - עץ חג מולד או איש שלג. סקוטש לעזור לך! אנו נראה לך רעיונות אחרים של עיצוב החלון עם המאמר הבא.
 • קישוט חלונות השנה החדשה
 • קישוט חלונות השנה החדשה
 1. קישוט ברי. הולי הוא צמח מעוצב באופן מסורתי עם בית ראש השנה. זה נראה נהדר אגרטלים קטנים, פכים, זה יכול לשמש גם קישוט פמוטים! חלופות הולי עשוי לבוא הענפים של אפר הרים, עוזרד, ובנוסף, אתה יכול למצוא אחד מלאכותי. בתמונות שלנו אתה יכול לקבל רעיונות מעניינים עבור תפאורה עסיסי "ברי" של המטבח לשנה החדשה.

ברי הולי

 1. החיים החדשים של פחיות הסבתא. האם עדיין יש לך הרבה פחיות של חמוצים כי סבתא מניות איתך? נהדר, הם פשוט לבוא שימושי עבור השנה החדשה! רעיונות לעיצוב יכול להיות שונה מאוד: לקשור את הצוואר עם מחרוזת (אתה יכול למצוא אותו בחנויות חומרה) ולזרוק בתוך קונוסים; למלא שלג מלאכותי ולשים נר בתוך - פמוט השנה החדשה מוכנה! אתה יכול למלא צנצנת עם צמר גפן רגיל, ואתה יכול לשים פסלונים של בעלי חיים - עץ השנה האמיתית ממש במטבח שלך! רעיונות אחרים לשימוש פחיות אתה יכול לראות את התמונות. תראה - רבות האפשרויות המוצעות ניתן לעשות בעצמך.
 • פחיות תפירה לשנה החדשה
 • פחיות תפירה לשנה החדשה
 1. ממתקים לשנה החדשה. ממתקים עבור השנה החדשה היא תמיד קנה הרבה. ואיך אתה אוהב את זה "מתוק" השנה החדשה תפאורה במטבח, כמו בתמונות? הנה, רק הבנקים שיכולים להיות מלאים ממתקים לכל טעם. למה לא למדוד זמן לפני השנה החדשה, לאכול ממתק ביום? או, אולי, אתה אוהב לאפות ממתקים עם הידיים שלך - הם יכולים גם למלא צנצנות! ותמיד יש אורחים, מאשר לטפל.

טיפ: עבור מי לדבוק תזונה נכונה או לא רוצה לעלות במשקל לשנה החדשה: יכול למלא צנצנות של אגוזים, פירות יבשים או פירות מסוכרים. וסגור את המכסה בחוזקה!

ממתקים לשנה החדשה

אנו מזכירים: הכל במתינות. זכור כי כמות של תפאורה השנה החדשה צריכה להיות דומה לגודל של המטבח. ככל שצילומים גדולים יותר של המטבח - כך גדל היקף. לכן, בתוך מטבח קטן בתוך 10 מ"ר, למשל, את העיצוב של חלונות, נברשות ו לוקרים יספיק. וכמובן, שולחן ראש השנה ומשרתו! מאמרים על זה לחכות בקרוב מאוד.

אנו מקווים, בעזרתנו, למדת כיצד לקשט את המטבח לשנה הטובה ביותר. ואנו מאחלים לכם צרות נעימות והכנות לקראת ראש השנה 2018!

ברכותי

ראה גם את החומר: 6 רעיונות למלאכות בצורת תרנגולים.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map