מבחר פאן לשימוש אוניברסלי: השוואה של 7 מינים, 6 טיפים ו 1 וידאו

מבחר פאן לשימוש אוניברסלי: השוואה של 7 מינים, 6 טיפים ו 1 וידאו

מבחר של מחבתות

במובנים רבים, איכות המאכל והקלות שבה הוא מוכן תלויים בבחירה הנכונה של הסיר. בואו להשוות בין 7 סוגים בסיסיים של סירים ולגלות איזה סוג של מחבת יכול להיקרא הכי תכליתי הטוב ביותר.

7 סוגים של סירים - להשוות ולהניח על המדפים

מחבת אמייל

תבשיל אמייל

יתרונות you אור, יפה, זה מהר רותח מים. ואפילו בו אתה יכול לאחסן מזון במקרר, כמו האמייל מגן עליו מפני חמצון וחשיפה מלחי מתכת.

מתאים יותר ל: בישול מרקים, קומפוט, תוספות.

חס you אמייל - הציפוי שביר, ולכן - זמני הדורש טיפול זהיר. זה לא יכול להיות שפשף עם שוחקים ושטף עם פתרונות חומציים, כגון חומץ חומצת לימון, כדי לא לקלקל את האמייל.

סיר אמייל - אמייל סדוק

ברגע האמייל הוא מרופט או אבוד כמו בתמונה לעיל, את הכלים להיות מתאים, מאז המתכת הפתוחה יתחילו לתת "מזון" מזיק לבריאות של מלח.

רע עבור: סירופ בישול וריבות.

איך לבחור סיר אמייל: סירים אמייל יכול להיות מצופה אמייל בשתי דרכים: על ידי טבילה או ריסוס. כיום, יצרנים מודרניים רבים להחיל אמייל על המנות בעזרת ריסוס, אבל ציפוי זה מתברר להיות דק וקצר. לכן, לחפש מחבת אמייל של הייצור הרוסי, אשר נעשה שימוש בטבילה הטכנולוגיה. השיטה של ​​ציפוי קל לקבוע, אתה רק צריך למצוא בצד החיצוני של הכלים 2-4 נקודות כהה - אלה הם המקומות שבהם מחברים הותקנו לפני ציפוי עם אמייל כפי שמוצג בתמונה למטה.

1

כיצד לבחור מנות אמייל

נקודה חשובה נוספת היא צבע האמייל בתוך המחבת. אם מבחוץ זה יכול להיות כל, ואז בפנים בלבד: שחור (אבל לא חום), לבן, שמנת (אבל לא צהוב), כחול אפור וכחול. האמייל של כל צבע הוא רעיל. גם לבדוק את המחבת עבור סדוקים פערים על הקירות זוכר את עבה האמייל, עוד זה יימשך.

מחבת אלומיניום ללא ציפוי

אלומיניום קדרה

יתרונות you קל, זול, במהירות מתחמם.

מתאים יותר ל: חלב רותח, ביצים לבישול, רביולי ופסטה.

חס you בקלות מעוותת עם הזמן חושך, מנות אלומיניום יכול לשנות את הטעם של המזון בשל תכונות של אלומיניום להגיב עם חומצות אלקליות, זה משחרר מלחי מתכת רעילים במינונים קטנים מאוד המצטברים בגוף לאורך זמן.

רע עבור: בישול של מאכלים לילדים ותזונה, הכנת מנות מורכבות, למשל, פילאף, כמו גם מזונות חומציים.

כיצד לבחור סיר אלומיניום: לבחור מנות עם התחתונה עבה אפילו (יותר מ 3 מ"מ), קירות עבים (יותר מ 1, 5 מ"מ) ואת הכיסוי בישיבה. כמו כן לשים לב ידיות - הם לא צריכים להיות מרותך, אבל הבריח את הברגים כפי שמוצג בתמונה לעיל.

מחבת ברזל יצוק

מחבת ברזל יצוק

יתרונות you ברזל יצוק, עמיד, לא מפחד מגרד, בטוח ואפילו מועיל לבריאות, כי זה "נותן" מנות קטנות של ברזל. יתרון נוסף - ברזל יצוק יש טבעי "ציפוי שאינו מקל", אשר נוצר משמן, שקוע בתחתית נקבובי של ברזל יצוק. מחבת ברזל יצוק במשך זמן רב, ואת הכלים בה להתברר להיות טעים ביותר בגלל נקבוביות אותו.

מתאים ל: וכן לכיבוי, לבישול ולטיגון ולאפיית כלים בתנור. כמובן, מנות פילאו ובשר טעימות במיוחד במנות ברזל יצוק.

חס you סירים יצוקים אפלים, הם לא ניתן לנקות במדיח, הם מחוממים במשך זמן רב, דבר אשר מגביר את זמן הבישול, כפי שהוא מזון בחנות לא רצוי להשאיר את המים במשך זמן רב, מאז ברזל הוא נוטה חלוד.

כיצד לבחור מחבת ברזל יצוק: כהה יותר, נקבובי יותר ברזל יצוק, יותר איכותי זה. סימן של ברזל יצוק מנות נמוך הוא החלקות של פני השטח ואת הקלות היחסית (טוב 3 ליטר ברזל יצוק ברזל צריך לשקול יותר מ 4 ק"ג).

מחבת ברזל יצוק

פאן עם ציפוי לא טפלון מקל

מחבת מצופה טפלון

יתרונות you במהירות מתחמם, והכי חשוב - כמעט אינו מחייב את השימוש בשמן.

מתאים יותר ל: בישול מאכלים תזונתיים.

חס you ברגע טמפלון sputtering פגום, הכלים להזיק לבריאות, כמו מזון במהלך הבישול יהיה מלא גזים רעילים מסרטנים. ציפוי טפלון, גם עם שימוש זהיר, תימשך רק 1 שנה.

דוגמה של טפלון פגום

כיצד לבחור מחבת עם ציפוי טפלון: מאשר רב שכבת טפלון, עוד זה יימשך. מספר השכבות מצוין על האריזה. לפני רכישת כלי בישול, לוודא כי ציפוי הטפלון היא חלקות מושלמות (בתמונה למעלה למשל איך לא צריך להיות). זכור כי הבחירה של מחבת נירוסטה מצופית טפלון אינה מוצדקת, שכן מדוברים במודלים כאלה הם יקרים, והם קצרי מועד, משום הטפלון, אפילו רב-השכבתי, במוקדם או במאוחר, "הקליפה".

פאן של קרמיקה עקשן / עקשן

קדרה מחום עמיד קרמיקה

יתרונות you הוא ידידותי לסביבה ובטוח לחלוטין לבריאות, ולכן זה טוב לאחסן מזון במקרר, זה גם לא משפיע על הטעם של מזון, אין נטייה להישאר (עד זיגוג של קרמיקה לא משפשף) ושומרת על חום במשך זמן רב.

מתאים יותר ל: ירקות מתבשלים, תבשילי בישול וצ'יפס, משחק, כמו גם זה יכול לאפות מנות בתנור.

חס you דורשים את השימוש להבה להבה, כבד יותר מחבתות אלומיניום הם יקרים יותר. קדרות יכול לפצח נופל, מפחד שריטות של מכשירי מתכת ושטיפה עם שוחקים. ברגע הדובדבן בתחתית הוא ניגב, האוכל יתחיל לשרוף, ואת המחבת - לספוג את השומן, אשר מסבך את הניקוי שלה. זכרו שאינכם יכולים להוריד את המחבת הקרמית למים קרים מיד לאחר הבישול או לשים על האש את הכלים שפשוט הוצאו מהמקרר, שכן מטמפרטורת החום החדה ניתן לפצח או להתפוצץ. כמו כן, כדי למנוע פיצול הטנק, אין לאפשר את הרתחה מלאה של המים במהלך הבישול.

טיפים לבחירת: סיר טוב צריך להיות בעובי התחתון של 4-7 מ"מ ובהתאם משקל גדול, למשל, קערה שלוש ליטר צריך לשקול יותר מ 2 ק"ג.

פאן של זכוכית עקשן / חום עמידים

תבשיל מזכוכית עמידים בחום

יתרונות you סיר זכוכית ניתן לשים מיד על השולחן, כי זה נראה נחמד, בטוח בריאות, לא נוטה בישול יתר, קל לניקוי ניתן לרחוץ במדיח, הוא גם מתאים לאפיית מנות במיכל בתנור ואחסון במקרר במשך זמן רב שומרת חום ;

מתאים יותר ל: בישול garnishes, מרקים, compotes, דגני בוקר.

חס you אתה לא יכול לשים את זה על מבער גז ללא מחיצת אש (תמונה למטה), זה יכול להישבר מ נופל ירידה חדה בטמפרטורה.

מחבת עשוי זכוכית עמידים בחום עם מחיצת אש עבור תנור גז

רע עבור: תבשיל וטיגון.

טיפים לבחירת: לעשות את כל הכלים באור - הקירות צריך להיות חופשי של בועות אוויר, אחרת זה עלול להתפוצץ במהלך הבישול. חשוב שהכוס אינה מעוננת ואטומה. צבע של זכוכית טובה מחבת צריך גוון כחלחל, טורקיז.

סיר פלדה (נירוסטה פלדה פלדה)

סיר נירוסטה

יתרונות you כלי בישול מושלמת כמעט - נירוסטה פאן השפעה עמיד, עמיד, עמיד, לא מפחד שריטות מן סכינים, מזלגות ושפם, התחמם באופן שווה. כמו כן, מחבתות נירוסטה קל לניקוי - הם יכולים להיות ניקה עם ספוגים מתכת scrapers. טבחים מקצועיים מבושלים לרוב בכלי נירוסטה.

מתאים יותר ל: תכליתי, אבל מתאים יותר לבישול מרווה מאשר לטיגון מזון.

חס you סיר טוב עם תחתית עבה הוא יקר, בסופו של דבר דוהה, בתחתית יש כתמים וכתמים בל יימחה, מחומם לאט יותר מאשר מחבתות אלומיניום.

סימון של מחבת נירוסטה

כיצד לבחור סיר נירוסטה: חפש את הסימונים על האריזה או התחתונה של המנות עם מספרים: 18/10, 08/13, 12/13 או 12/18. הדמות הראשונה היא התוכן כרום בסגסוגת נירוסטה, והשני הוא ניקל. ככל הערך הראשון, טוב יותר את הכלים, בהתאמה, נירוסטה עם סימון 18/10 - הטוב ביותר, וזה כזה מסגסוגת נקרא פלדה רפואי. עבה התחתון ואת הקירות של מנות (התחתון - יותר מ 3 מ"מ, הקירות - יותר מ 0.5 מ"מ עובי), יותר אחיד את החימום, ואת האוכל לא לשרוף כאשר טיגון מנות ותבשילים. באופן אידיאלי, עדיף לבחור סיר עם תחתית כפולה או משולשת. אבל סימון שהוכרז על ידי היצרן אינו ערובה לאיכות.

אנו מציעים להסתכל על המזימה הבאה של "רכישת שליטה" על איך לבחור את המחבת הזכות נירוסטה עם מכסה זכוכית וכיצד לזהות מזויף, וכו '

6 המלצות עיקריות

  1. מכל חומר מה הכלים עשויים, בחירה מתוך שני דגמים דומים, לבחור אחד שיש לו קירות עבה בתחתית, כמו גם שכבות נוספות של ציפוי שאינו מקל (אם בכלל);
  2. עם סיר טוב, את הידיות צריך להיות מוברג, לא מרותך;

איך לבחור את הסיר הנכון

  1. תמיד לבדוק את הכלים עבור פגמים;
  2. המכסה צריך לשבת בחוזקה על הכלים ולא ליפול כאשר הוא מוטה;
  3. החלק התחתון חייב להיות יציב ויציב;
  4. עדיף לא לקנות כלי שלם כלי בישול. הפוך קבוצה של מכולות של שונות לא רק בגודל, אלא גם על ידי חומר. לדוגמא, עבור הכנת מנות פילאף ובשר קדרת ברזל חיונית, כדי לכבות ירקות בסיר חרס שימושי מרקי בישול - אמייל, להכנת מאכלים תזונתיים לרכוש דגם טפלון עבור ביצים מהירות בישול סקופ קטן אלומיניום כשורה, וכמובן, אל תשכחו לקנות מטבח אוניוורסלי כלי נירוסטה. זה צריך להיות באיכות גבוהה כפי שהוא בו, כי אתה בדרך כלל מבשלים. קרא את הממדים של הכלים מתחת.

כמה סיר אני צריך לבחור?

מהו גודל המחבת האופטימלי? במחבת בינונית עם נפח של 3 ליטר נחשב אוניברסלי. בתפקיד זה, אתה יכול לבשל מרקים, garnishes, בשר, ו compotes. אבל עדיף להיות במטבח קבוצה של כמה סירים בגדלים שונים, צורות וסוגים.

לבישול מרקים ומרככים: נפח הסיר לבישול מרקים ומחירים נבחר בשיעור של 1 ליטר לכל אחד מבני המשפחה. כלומר, עבור משפחה קטנה של 3 אנשים הוא די מספיק כדי לקבל 3 ליטר מנות. אם אתה רוצה לבשל מרקים עם שולי, ואז לבחור סיר גדול יותר.

לבישול ביצים, ירקות, תוספות: מחבת קטנה עם נפח של 1-2 ליטר.

לקבלת בישול דייסה עבור 1-2 מנות ורטבים: סירים של פחות מ 1 ליטר.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map