איך לבחור ברז מטבח

איך לבחור ברז מטבח

איך לבחור ברז מטבח

איך לבחור ברז עבור המטבח, אשר לא תרסס מים על הרצפה, להתלכלך טביעות אצבע, זה יהיה קל להפעיל / לכבות את המים תימשך שנים רבות? עקוב אחר ההוראות של 6 השלבים כדי לברר את התשובות לשאלות אלו ולשאלות אחרות.

שלב 1. בחר את החומר

רוב ברזי המטבח עשויים פליז, אבל יש כיסוי שונה.

 • מפליז. פליז מיקסרים הם הנפוצים ביותר והפופולרי, כפי שהם עמיד, אינם מושפעים מאוד על ידי הסביבה הימית והם זולים יחסית. עיבוד דקורטיבי של פליז הבנייה יכול להיות שונה - מכרום ציפוי אמייל. הרוב המכריע של מנופים יש לסיים עבור כרום מלוטש, ניקל סאטן (נירוסטה) או ברונזה. כל אלה מסיים עמיד לשמור על המראה המקורי שלהם במשך שנים רבות. אבל עדיין, חלק מהם עמיד יותר מאחרים.
 • Chrome הוא הציפוי עמיד ביותר. נכון, טביעות אצבע, כתמים קולינריים, וכו ', זיהום על זה בולטים מאוד.
 • לניקל יש גרסאות שונות. ככלל, הוא מסומן עם "מט", "סאטן" או "נירוסטה". ניקל, בניגוד כרום, יש בהיקות משעמם ולא מבריק. זה עמיד, תכליתי וקל לניקוי.
 • מערבלים מבודדים נירוסטה
 • מערבלים מבודדים נירוסטה
 • "מערבלים ארד" לרכוש הגוון החום שלהם לא כתוצאה של מתכת או ציפוי כרום, אבל כתוצאה של ריסוס, למשל, אפוקסי או אמייל. ציפוי זה הוא אמין, אבל זה פחות עמיד לשבבים או שריטות.
 • של silumin (סגסוגת של אלומיניום וסיליקון). אפשרות זו באה מסין וטורקיה, התקציבית ביותר (מ 300 רובל.), אבל גם הכי קצר. חיי השירות שלה הם רק שישה חודשים או שנה, ואז זה יתחיל לדלוף ולשבור. מים חמים יש השפעה מזיקה במיוחד על silumin. עם זאת, בשל המחיר הנמוך, מערבי silumin הם אופציה מצוינת לתת או דיור זמני.

זכור כי בחנות אתה יכול למצוא, למשל, מערבל פליז עם פרטים של silumin, כדי לבדוק את המשקל של המודל הנבחר - קלות צריך להתריע.

 • של פלדה. מערבלים נירוסטה הם נפוצים פחות, שכן הם יקרים יותר דגמי פליז. אחרת, הם טובים ואמינים: הם לא חלודה, הם עמיד בפני מים, קל לטפל וידידותי לסביבה.
 • מ גרניט, אבן, קרמיקה. ככלל, גרניט, קרמיקה ואבן מערבלים נקראים פליז / מנופים פלדה עם ציפוי דקורטיבי (סינתטי או טבעי). הם טובים עבור שילוב מושלם עם קרמיקה / אבן כיורים משטחי, כמו גם קלות הטיפול, כי טיפות מים וכתמים מאצבעות על משטח דהוי לא מורגש. יש גם חסרונות לקבוצה זו: מחיר גבוה ושבריריות של הציפוי. עבור הקונים התובעניים ביותר, יצרנים מסוימים מציעים מערבלים כי הם לחלוטין עשוי אבן / קרמיקה. נכון, הם יקרים ודורשים טיפול זהיר.

הברז שחור מטבח

בקיצור, נדבר על סוג אחר של מיקסר - פלסטיק. מנוף כזה שווה פרוטה, יש משקל קל והוא לא מפחד חלודה, או כימיקלים הכלולים במים. החיסרון היחיד הוא שבריריות מראה מכוער. לקנות מערבל הוא רק עבור מעון הקיץ או דירה שכורה.

שלב .2 בחר את סוג הבקרה

ישנם סוגים הבאים של ברזים למטבח:

 • שני שסתומים אלה הם מערבלים מסורתיים עם שני שסתומים מסתובבים על הצדדים של הזרבובית. כיום, הם פחות פופולריים מאשר שסתומים חד-מנופים, בשל פחות קלות פעולה. העובדה היא כי כדי להתחיל את המים ולהתאים את הטמפרטורה שלה, אתה צריך להשתמש בשתי ידיים. ושני מערבלים שסתום הם קצת יותר יקר. אבל הם משתמשים במים יותר מבחינה כלכלית (עקב התאמה מדויקת יותר של אספקת המים), הם קל לתקן את עצמם ואת טוב יותר להתאים את הפנים הקלאסית.
ברז שסתום דו-ברזלי

פעמיים אחיזה מטבח ברז

 • מנוף יחיד - היתרון שלהם הוא נוח יותר שליטה זריקה אחת. משמעות הדבר היא כי כדי להתאים את עוצמת הזרימה ואת הטמפרטורה של המים, אתה צריך להשתמש רק ביד אחת, אצבע או ... מרפק. במהלך הבישול, זה לעתים קרובות שימושי. מנוף מערבלים מנוף יחיד יכול להיות ממוקם על העליונה (עם זרבובית נמוכה) או בצד (עם זרבובית גבוהה).

מהו המערבב הטוב ביותר למטבח - שסתום דו-צדדי או דו-מנוף אחד? לדעתנו, שסתום שני יהיה הבחירה האידיאלית עבור פנים מעוצב בסגנון קלאסי (כולל "מדינה" כמו פרובאנס או מדינה). בכל שאר המקרים, עדיף להשתמש בעיצוב מנוף יחיד.

 • מערבל מנוף יחיד בסגנון קלאסי
  מערבל מנוף יחיד יכול להתבצע גם בסגנון קלאסי
 • מערבל מנוף יחיד בסגנון קלאסי
  מערבל מנוף יחיד יכול להתבצע גם בסגנון קלאסי
 • עם תרמוסטט - בשוק יש גם מערבלים אלקטרוניים עם thermostat. הם נשלטים באמצעות חיישן מיוחד, מותקן בגוף של מערבל עצמו או פגז פגז. אם אתה מביא יד אליו, את המים של הטמפרטורה אשר תקבע מראש יהיה לשפוך. היתרון של המיקסר האלקטרוני הוא ברור - הודות תרמוסטט, זה חוסך מים יותר מבחינה כלכלית. חסרונות: עלות גבוהה והצורך להביא את היד שלך תרמוסטט מספר פעמים כדי לצייר מים לתוך מחבת גדולה.

מיקסר עם טרמוסטט למטבח

שלב 3. להבין את שסתום את השסתום

ההבדל העיקרי בין מערבלים מנוף אחד לשני הוא שיש להם שסתומי סגירה שונים (חלק פנימי אחראי לסגירה ולפתיחת זרימת המים):

 • מודלים מנוף יחיד מצוידים מחסנית שנקרא. זה יכול להיות קרמיקה, כדור או פלסטיק. שסתום קרמי הוא עמיד ביותר (חיי שירות - עד 10 שנים) ואמין. עם זאת, הוא חושש החלקיקים מוצק הכלול במים - בגלל אותם קרמיקה בהדרגה שחוקים ונותן דליפה. כדי למנוע זאת, המערכת צריכה להיות בתוספת מסננים, וזה עוד הוצאות ומאמץ. מחסנית הכדור הוא פחות תובעני וגם טוב, אבל עם הזמן זה מתחיל "מקל", במיוחד אם מערבל משמש לעתים נדירות. שסתום הפלסטיק אינו נמשך זמן רב, אך הוא גם זול למדי.
 • שני מודלים שסתום יש קופסאות סרן מנוף אטם גומי. זה אטם גומי לרוב תלוי את השירות של העגורן. זה יכול להיות קרמיקה או גומי.
1

איטום קרמיקה הוא ללבוש יותר עמיד ו "סוגרת" את המים כמעט מיד (רק להפוך את שסתום 90 מעלות). איך, בעוד עומד בחנות, לקבוע איזה אטם מותקן במכשיר זה או אחר? רק לסובב את השסתום ב 1-2 סיבובים - אם זה מסתובב בקלות, ואז חותם גומי, אם עם קושי, ואז קרמיקה.

שלב 4. לקבוע את הגובה האופטימלי ואת סוג של זרבובית

הרבה תלוי בשפך, למשל, אם אתה יכול לצייר מים לתוך מחבתות גדולות, ואם זה יהיה ריססו בכל רחבי הרצפה ואת הדלפק. זה יכול להיות גבוה ונמוך. מה בדיוק הגובה של זרבובית המיקסר היא אופטימלית, תלוי בעומק הקערה של הקליפה.

זרבובית גבוהה מתאים לקערות, בעומק של 200-205 מ"מ. אם עומק הקערה שלך הוא 171-195 מ"מ, מערבל עם פיית ראש גבוהה ונמוכה מתאים כזה כיור.

זרבובית נמוכה

נקודה חשובה נוספת - הזרבובית של המיקסר צריכה להיות ממוקמת בדיוק מעל מרכז הקערה. אם אתה מקרב אותו לקיר הפנימי, קיים סיכון כי המים יצטברו מאחורי הכיור. אם הזרבובית קרובה מדי לקצה הדלפק, המים יתיזו על הרצפה.

 • אגב, על מערבל עבור כיור דו כיווני - זה חייב להיות בהכרח פיית ציר, המאפשר להסיט ולכוון זרם של מים אחד או קערה אחרת. ובשביל כיור מטבח רגיל, הזווית הרחבה של הזרבובית תהיה רק ​​יתרון.
מערבל רוטרי לשטיפת חלקים

ברז מטבח עם זרבובית סיבוב

שלב 5. אנו מעריכים פונקציות נוספות

אז, עם המאפיינים הבסיסיים הבנו, עכשיו בואו נחשוב על "בונוסים". הנה כמה אפשרויות נוספות הברז מטבח מודרני יכול להיות:

 • שתייה אספקת מים (ללא מנוף קטן נוסף). כיום, דגמי מטבח רבים מצוידים במערכת סינון מובנית המאפשרת לכם לספק מי שתייה נקיים, גם ללא התקנת ציוד מיוחד ועוד מיני מנוף. ככלל, כל מערכת סינון מתאים מערבלים כאלה.
מיקסר עם מי שתייה

מערבל זה מספק גם מי ברז וגם מים מסוננים

 • פיה נשלפת. מערבל, שיש לו גמישה גמישה נשלפת, מסתיים עם ראש מקלחת - זה באמת אפשרות שימושית בכל מטבח. אחרי הכל, זה מאפשר לך למלא סירים ומיכלים אחרים שאינם בכיור, אבל איפשהו באזור העבודה, וזה מאוד נוח. צינור גמיש מרחוק מאפשר ומאכזב את הכביסה. אורכו של הצינור, ככלל, הוא 70-80 ס"מ.
מיקסר עם זרבובית נשלפת

ברז מטבח עם זרבובית נשלפת

אגב, חצי מקצועי מערבלים עם קפיץ דומים מאוד מכשירים עם זרבובית למשוך החוצה, אבל ההבדל הוא הזרבובית עם האביב הוא גמיש לחלוטין ומתגים ביתר קלות את "ראש המקלחת". בנוסף, "למחצה אנשי מקצוע" יש בעל סיבוב מיוחד עבור השקיית יכול.

חצי מערבל מקצועי עם זרבובית גמישה

הנה ברז מטבח מקצועי למחצה עם זרבובית קפיץ גמישה

שלב 6. מראה

לבסוף, כמה עצות עיצוב:

 1. כדי דואט "מערבל + הכיור" היה תואם לא רק בצבע, אלא גם מבחינת החומר, ונראה יפה, עדיף לבחור את הרכיבים האלה של לשטוף מסדרה אחת.
 2. מערבלים יש גם סגנונות. הנה כמה טיפים על איך להתאים שרברב בפנים:
 • עבור מטבח מודרני, נניח, בסגנון הייטק, מתאים לקונית, צורה גיאומטרית יחידה ידית עם ציפוי כרום או מיקסר עם thermostat.
ברז כרום בעיצוב פנים מודרני

מערבל כרום נראה מאוד מסוגנן, אבל יש לזכור כי זה דורש טיפול יסודי יותר. על משטח מבריק, טביעות האצבעות, כתמי מים, לכלוך וכתמים בולטים מאוד

 • עבור מאכלים קלאסיים (בסגנון פרובנס, קלאסיים, שיבי שיק, המדינה) יתאים ברונזה, נחושת או זהב מערבל שני מאוורר.
 • הפנים של המטבח הקלאסי
  מערבל ברונזה בפנים המטבח בסגנון קלאסי
 • מיקסר פליז בצבעים ברונזה
  מערבל ברונזה בפנים המטבח בסגנון קלאסי
 • עבור פנים סקנדינביה - בקישוט מתחת לאבן או בצבע של נירוסטה.
מיקסר קרמי לבן

לבן מיקסר פנים המטבח בסגנון סקנדינבי

 1. איך לבחור את הצבע של המיקסר? בנוסף לצבע הכיור, צבע של עטים על חזית המטבח, צבע חזיתות של מכשירי חשמל ביתיים או רק כל מבטאים הקרוב הקרוב בפנים הוא חשוב. הם צריכים להיות בכיוון.
 • מערבל זהב בפנים המטבח
 • מערבל זהב בפנים המטבח
 • מערבל זהב בפנים המטבח
 1. עבור פגז עגול יש לבחור מערבל עם זרבובית עגולה כמו בתמונה למטה. לשטיפה מרובעת, דגם עם זרבובית בצורת L מתאים.

שסתום דו-מימדי עם זרבובית עגולה

 1. הצבע האוניברסלי ביותר של המיקסר - עם ציפוי עבור נירוסטה מאט.

ועוד כמה עצות

 • יש לזכור כי המחיר של מערבלים מטבח מושפע מאוד לא רק על ידי חומרים ומאפיינים פונקציונליים, אלא גם על ידי עיצוב. לעתים קרובות, אותם עיצובים שונים רק במראה יכול להיות הבדל במחיר של כמה אלפי רובלים.
 • המחיר הממוצע עבור מערבל באיכות גבוהה מאוד פונקציונלי למטבח הוא מ 3000 ל 5000 רובל.
 • קנה רק בחנויות בנייה רציניים או חנויות מקוונות שכבר הקימו מוניטין חיובי.
 • בחר מוצרים של מותגים מבוססים היטב. זכור - הקמצן משלם פעמיים. עם זאת, רק מחיר גבוה עדיין לא ערובה לאיכות המוצר סימן של תכונות מבצעיות ארוכות שלה.
 • תמיד לבדוק את מיקסר עבור משקל - כבד יותר, כך אמין יותר.
 • שים לב לזמינות של הוראות, אחריות, המלצות לטיפול ותפעול.
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

91 − 87 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map